Jaunumi

2016. gada 26. decembrī, Liepājas Olimpiskā centra ledus hallē norisinājās Latvijas hokeja Virslīgas un 1. līgas spēlētāju “Zvaigžņu spēle”. Spēle notika minitūrnīra formātā “trīs pret trīs”, kurā uzvaru izcīnīja “Zemgale/LLU” spēlētāju pārstāvētā Dienvidu komanda.

Miniturnīru Dienvidu komanda iesāka ar uzvaru 3:1 pār Ziemeļu komandu, pēc tam sekoja uzvara 5:1 pār Austrumu vienību, bet vēlāk ar 6:1 tika uzvarēta arī Rietumu komanda. Trīs vārtus Dienvidu komandas labā šajā miniturnīrā guva Rinalds Rosinskis. Dienvidu komandas vārtsargs Rihards Cimermanis tika atzīts par Zvaigžņu spēles vērtīgāko spēlētāju.

No HK “Zemgale/LLU” turnīrā piedalījās: vārtsargs Rihards Cimermanis, aizsargs Rinalds Rosinskis, uzbrucēji Niklavs Birovs un Romāns Ņekļudovs.

Latvijas Hokeja virslīgas un 1. līgas Zvaigžņu spēle ir tapusi sadarbībā ar “Optibet Sporta bāru”, Liepājas pilsētu un HK “Liepāja”. Pasākuma sadarbības partneri: Hokeja Pasaulei, Amber Puck, Aldaris, Hockey Revolution, KIA, “WTG”, Zemgus poligrāfija.

Foto: LHF, Jeļena Ļevšina Video: LTV

Share