Jaunumi

No 6. līdz 8. septembrim HK “Zemgale/LLU” piedalījās starptautiskā hokeja turnīra “Donbass Open Cup 2019”, kurā ieņēma ceturto vietu.

6.  septembrī jelgavnieki tikās ar Polijas hokeja līgas pagājušās sezonas otrās vieta ieguvējiem “Comarch Cracovia”. “Zemgale/LLU” atklāja spēles rezultātu, bet nespēja saglabāt savu pārākumu līdz trešdaļas beigām, kurā kopumā tika gūti pieci vārti, bet par vienu vairāk poļu labā – 2:3. Otrajā trešdaļā “Comarch Cracovia” guva vienu vārtus un mūsu hokejistiem apgrūtināja iespējas atspēlēties – 2:4. Trešajā trešdaļā poļi ātri guva vārtus, kas lika domāt, ka jelgavnieki nav spējīgi saņemties. Bet tad trešdaļas otrā pusē “Zemgale/LLU” atguva divus vārtus, radot paniku pretinieku rindās. Neskatoties uz pamatīgu ofensīvu, mūsu puišiem neizdevās izlīdzināt spēles rezultātu un nācās piedzīvot pirmo zaudējumu ar rezultātu 4:5 (2:3; 0:1; 2:1). Jāpiezīmē, ka trīs vārtus mūsu hokejisti guva, spēlējot vairākumā. Vārtus jelgavnieku labā spēles gaitā guva Alexander Kovyrin, Ričards Bernhards, Aleksandrs Visockis, Gatis Sprukts. Rezultatīvās piespēles Rustamam Begovam, Vladislavam Adeļsonam, Mārtiņam Mežulim, Sebastian Janda, Alexander Kovyrin (divas reizes).

7. septembrī notika čempionāta centrālā spēlē, kurā “Zemgale/LLU” tikās ar turnīra saimniekiem – HC “Donbass”. Jelgavniekiem spēles gaitā bija vairākas iespējas gūt vārtus, bet ripa vai nu trāpīja vārtu stabā, vai nu to atvairīja pretinieku vārtsargs. Savukārt ukraiņi katrā trešdaļā guva pa vieniem vārtiem un rezultātā “Zemgale/LLU” piekāpās ar rezultātu 0:3 (0:1; 0:1; 0:1). Jāpiezīmē, ka HC “Donbass” sastāvā šajā sezonā spēlēja bijušais “Zemgale/LLU” uzbrucējs Ivans Ribčiks (Ivan Rybchik), kurš guva vienus vārtus pret saviem bijušajiem komandas biedriem.

8. septembrī jelgavnieki aizvadīja trešo turnīra spēli, kuri tikās ar Ukrainas hokeja vienību “Kremenčuk”. Vietējie hokejisti pārņēma spēles vadību jau pirmajā trešdaļā un neatlaida to līdz spēles beigām gūstot sešus vārtus. “Zemgale/LLU” rindās ar diviem gūtiem vārtiem atzīmējās Rustams Begovs, bet ar rezultatīvām piespēlēm Ričards Bernhards un Aleksandrs Visockis. Jelgavnieki piedzīvoja trešo zaudējumu turnīrā ar rezultātu 2:6 (0:2; 1:2; 1:2) un ieņēma ceturto vietu.

“Zemgale/LLU” treneris Igors Ļebedevs pastāstīja, ka “Zemgale/LLU” spēlētāji vēl cenšas izveidot savstarpējo saspēli un cenšas līdz galam izpildīt komandas galvenā trenera dotos norādījumus. HK “Zemgale/LLU” prezidents Armands Ozollapa piezīmēja, ka komandas sastāvs vēl ir komplektācijas periodā un spēlētāju sniegums tiks vērtēts.