Informācija

2018. gada 29. martā hokeja komanda “Zemgale/LLU” apmeklēja Latvijas Lauksaimniecības universitāti, kur tikās ar mācībspēkiem. Atšķirībā no parastām oficiālām tikšanām, šis bija patiesi sirsnīgs un aizkustinošs pasākums.

Ierasts, ka oficiālos pasākumos puses pateicās viena otrai sausā, pieklājīgā formā, apmainoties ar laipnībām, ar ko viss arī beidzas. Bet tikai ne Latvijas Lauksaimniecības universitātē. Komunikācijas un mārketinga centra meitenes sadalīja hokejistus un mācībspēkus divās komandās, lai aicinātu piedalīties aizraujošā viktorīnā par universitāti. Komandas ar aizrautību ļāvās izaicinājumam un centās atbildēt uz jautājumiem, kurus sagatavoja LLU fakultātes.

Viens no aizkustinošākiem brīžiem bija tad, kad mācībspēki sāka stāstīt, ko par universitātē, studējošiem hokejistiem, domā viņu kursa biedri. Komanda bija ļoti patīkami pārsteigta, uzzinot, ka komandas biedri ir ļoti uzcītīgi mācībās un tiek augsti cienīti mācību biedru vidū. Arī mācībspēki nepalika labus vārdus parādā. Treneris Valērijs Kuļibaba bija patīkami pārsteigts par saviem spēlētājiem, kuri ne tikai pierāda sevi uz hokeja laukumā, bet arī ikdienā.

LLU mācībspēki stāstīja gan savus, gan studentu pārdzīvojumus, kurus viņi piedzīvojuši sezonas laikā, vērojot “Zemgale/LLU” spēles. Aukstasinīgo hokejistu sirdis atmaiga, dzirdot cik liels atbalsts viņiem ir bijis ārpus laukuma. Protams, tas viņiem papildus uzlika atbildības nastu nākošajai sezonai, jo pie tik sirsnīga atbalsta, būs jārāda arī atbilstošos sniegums uz ledus.

Noslēgumā HK “Zemgale/LLU” spēlētāji saņēma zelta medaļas par to, ka viņi ir “Labākās universitātes hokeja komandas” dalībnieki un arī personīgo Jēkaba Ceriņa kopiju, iegravētu stiklā (Jēkabs Ceriņš – neoficiāls Jelgavas studenta skulptūras vārds. Tā atrodas pie Mītavas gājēju tilta, Jāņa Čakstes bulvārī, Jelgavā). LLU Sporta centrs uzdāvināja hokejistiem bezmaksas abonementu, kurš ļaus viņiem apmeklēt universitātes peldbaseinu, uzlabojot savu fizisko formu.

Foto galerija

Share