JAHL/1. līga

Latvijas hokeja 1. līgas regulārā turnīra spēlē 2017. gada 03. decembrī Jelgavas ledus hallē  “Zemgale/JLSS” ar minimālo rezultātu piekāpās “Valmieras HK/BSS/ViA” – 2:3 (1:1; 1:1; 0:1). Jelgavnieki divas reizes spēles gaitā izvirzījās vadībā, bet pēdējā trešdaļā nespēja atspēlēties.

Ņemot vērā, ka uzbrucējs Rihards Paškausks Latvijas U20 valstsvienības sastāvā piedalās pasaules čempionātā, no “Zemgale/LLU” tika izsaukts uzbrucējs Ričards Bernhards.

Jau otrajā spēles minūtē, pēc Kristapa Kromana #17 un Emīla Baloža #9 piespēlēm, spēles rezultātu atklāja Jānis Ričards Kārkliņš #10 – 1:0. “Zemgale/JLSS” spēlētājiem neizdevās izmantot divus vairākumus, bet valmierieši izmantoja savu vairākumu, lai pārņemtu iniciatīvu un jau vienādos sastāvos divas minūtes līdz trešdaļas beigām ar Krišjāņa Reinfelda gūtiem vārtiem, izlīdzināja spēles rezultātu – 1:1.

Otrā trešdaļā “Zemgale/JLSS” bija nepieciešams vēl mazāk laika, lai izvirzītos spēlēs vadībā atkārtoti. 63 trešdaļas sekundē, pēc Jāņa Ričarda Kārkliņa #10 un Kristapa Kromana #17 piespēlēm, vārtus guva Emīls Balodis #9 – 2:1. Diemžēl vadībā jelgavnieki bija tikai divas minūtēs, jo “Valmieras HK/BSS/ViA” uzbrucējs Augusts Ričards Veidenbaums izlīdzināja rezultātu – 2:2. “Zemgale/JLSS” pēc zaudētiem vārtiem nomainīja vārtsargus. Artūra Krista Krūklīša vieta, vārtos stājās Ņikita Montvids. Līdz trešdaļas beigām jelgavnieki divas reizes spēlēja vairākumā un vienu reizi lielā vairākumā, bet vārtus tā arī neguva.

Trešā trešdaļa izvērtas nepatīkami, jo jau otrā minūtē “Zemgale/JLSS” palika mazākumā. “Valmieras HK/BSS/ViA” izmantoja šo iespēju, kad vairākums jau bija beidzies un ripu vārtos ieraidīja Augusts Ričards Veidenbaums – 2:3. Jelgavnieki līdz trešdaļas beigām izmisīgi centās izlīdzināt rezultātu, bet centieni palika bez gūtiem vārtiem.

Nepatīkama zaudējuma rezultātā “Zemgale/JLSS” ar deviņiem punktiem no sestās vietas noslīdēja uz septīto. Jānis Ričards Kārkliņš #10 pēc spēlē gūtiem vārtiem un vienas piespēles, kļuvis par komandas rezultatīvāko spēlētāju turnīrā un ar deviņiem punktiem ieņem trīspadsmito vietu. Bet četrpadsmitajā un piecpadsmitajā vietā ar astoņiem punktiem atrodas Kristaps Namiķis un Rihards Paškausks.

Nākamo spēli “Zemgale/JLSS” aizvadīs 2017. gada 10. decembrī Rīgā Mogo ledus hallē, kur tiksies ar pirmā vietā esošo “Lido” vienību. Šī būs komandu otrā savstarpējā spēle. Pirmajā spēlē jelgavnieki atzina pretinieku pārākumu ar rezultātu 1:3.