Jaunumi

No 28. līdz 30. augustam “Zemgale/LLU” ar savu jauno sastāvu piedalījusies pārbaudes turnīrā “Amber Puck Pro” Liepājas Olimpiskā centra ledus hallē, kurā sacentās ar trim citām Latvijas komandām. Jelgavnieki izcīnīja uzvaras divās spēlēs un piekāpās vien mājiniekiem HK “Liepāja” spēles pēdējā trešdaļā.

Pārbaudes turnīrs sākās ar spēli pret mājiniekiem un Jelgavas principiāliem pretiniekiem – HK “Liepāja”. Abas komandas pirmajos divos puslaikos pabija gan līderu, gan iedzinēju lomās, tāpēc spēles rezultāts izšķīrās trešajā periodā, kurā liepājnieki spēja izrauties vadībā un pieveica “Zemgale/LLU” ar rezultātu 3:5 (1:1; 1:1; 1:3).

Otrajā turnīra dienā jelgavnieki spēlēja pret sava bijušā trenera Valērija Kuļibabas vadīto HK “Rīga” un spēja to pieveikt ar rezultātu 5:1 (1:0; 3:0; 1:1). Trešajā spēles dienā, galvenā trenera Arta Ābola vadītā “Zemgale/LLU” šomēnes jau otro reizi pārbaudes spēlē tikās ar HS “Rīga” jauniešiem un kurus pieveica ar rezultātu 6:3 (2:1; 3:0; 1:2).

Optibet hokeja līga startēs 5. septembrī un savu dalību tajā apstiprināja septiņas komandas: “Zemgale/LLU”, “Olimp/Venta 2002”, “Mogo/LSPA”, “Liepāja”, “Dinaburga”, “Prizma/IHS” un HS “Rīga”. Jelgavnieki pirmo spēli aizvadīs savās mājās  9. septembrī, plkst.19:30 tiekoties ar HK “Dinaburga”.

Šī pašas nedēļas nogalē, 13. septembrī, plkst.17:00, “Zemgale/LLU” Jelgavas ledus hallē aizvadīs otro spēli pret nopietnāko pretinieku – HK “Mogo”. Šo spēli tiešraidē pārraidīs Latvijas Televīzijas 7. kanāls.