JAHL/1. līga

“Zemgale Juniors” jauniešu vienība 2018. gada 16. septembrī Jelgavas ledus hallē tikās ar pretiniekiem no HK “Liepājas SSS” un trešo reizi pēc kārtas piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 2:3 (0:1; 1:2; 1:0).

Pirmā trešdaļa tika aizvadīta pamatīgi sakaitētā gaisotnē. Spēles sākumā jelgavnieki neizmantoja vairākuma iespēja, bet trešdaļas vidū HK “Liepāja SSS” uzbrucējs Mikss Krišs Rungovskis atklāja spēles rezultātu – 0:1. Trešdaļas nobeigumā spēle pārgāja dūru vicināšanā, kas maksāja kopā jelgavniekiem ar 18 soda minūtēm.

Otrās trešdaļas sākumā liepājnieki mazākumā guva vārtos Raivo Freidenfelds precīzu metienu – 0:2. “Zemgale Juniors” otrajā trešdaļas pusē spēja izmantot vairākumu. Pēc Jāņa Ričarda Kārkliņa piespēles vārtus guva Kristaps Kromans – 1:2. Šo nelielo cerības stariņu trešdaļas izskaņā izdzēsa “Liepāja SSS” uzbrucēja Raivo Freidenfelda otrie vārti – 1:3.

Trešās trešdaļas pirmajā pusē abas komandas nopelnīja pa diviem noraidījumiem, bet nespēja tos realizēt. Toties trešdaļas otrajā pusē, pēc Raivo Beinaroviča un Kaspara Mendziņa piespēlēm, vārtus guva “Zemgale Juniors” uzbrucējs Renarts Džerods Alksnis – 2:3. Līdz trešdaļas beigām liepājnieki divas reizes bija spiesti spēlēt mazākumā, bet jelgavnieki nespēja realizēt savas iespējas, pat mainot vārtsargu Ņikitu Montvidu pret papildus laukuma spēlētāju.