JAHL/1. līga

„Zemgale Juniors” novembrī aizvadīja divas spēles, kurā abās guva ļoti svarīgus punktus – vienreiz uzvarot līderus un vienreiz piekāpjoties papildlaikā saviem sīvākiem konkurentiem.

4. novembrī „Zemgale Juniors” izbraukumā Liepājā tikās ar galvas tiesu spēcīgāku JAHL komandu – „Liepājas SSS”. Neskatoties uz to jelgavnieki vienkārši šokēja ledus saimniekus ar jau piektajā trešdaļas minūtē, kad lielo vairākumu realizēja Marks Mežsargs. Pēc piecām sekundēm vairākumu realizēja Roberts Mezītis. Septītā minūtē aizsargs Krišjānis Reinfelds izmantoja trešo liepājnieku noraidījumu, bet vienpadsmitā minūtē vienādos sastāvos ceturto ripu ieraidīja Jānis Ričards Kārkliņš. „Liepājas SSS” hokejistu šoks nepārgāja arī otrā trešdaļā, kurā vārtus guva Kārkliņš un Mežsargs. Spēles vidū jelgavnieku veiksmes deva izsīka, kas ļāva „Liepaja SSS” līdz spēles beigām gūt četrus vārtus, kas gan neatņēma uzvaru „Zemgale Juniors” spēlētājiem – 4:6 (0:4; 2:2; 2:0).

25. novembrī „Zemgale/Juniors” Mārupes ledus hallē tikās ar savu tuvāko pretinieku JAHL turnīra tabulā – „Mārupe/AKO”. Spēle sākās ar rupju spēka spēli un noraidījumiem. Spēles rezultātu atklāt izdevās vien otrās trešdaļas vidū, kas mārupieši bija mazākumā, vārtus guva Jānis Ričards Kārkliņš. Trešās trešdaļas sākumā „Mārupe/AKO” izlīdzināja spēles rezultātu. Spēle turpinājās ar disciplīnas trūkumu abās komandās, bet trešdaļas vidū ledus saimnieki spēja izvirzīties vadībā, spēlējot mazākumā. „Zemgale Juniors” uzbrucējs Kristers Brauns likvidēja šo pārsvaru pēc divām minūtēm. Spēles papildlaika pēdējā minūtē veiksme uzsmaidīja „Mārupe/AKO”, kura izcīnīja uzvaru ar rezultātu 3:2 PL (0:0; 0:1; 2:1; 1:0), bet „Zemgale Juniors” varēja priecāties par atņemto vienu punktu no tuvākā konkurenta.