Jaunumi

Pēdējā darba dienā Jelgavas ledus sporta skolā, HK “Zemgale/LLU” galvenais treneris Valērijs Kuļibaba uzrakstīja pateicības vēstuli Jelgavas pilsētai un tās iedzīvotājiem ar kuriem kopā attīstīja hokeju pilsētā. Citējam vēstuli pilnā apmērā.

Saņemot piedāvājumu no “Rīgas Dinamo” par iespēju kļūt galvenajam trenerim HK “Rīga” un gūt pieredzi Jaunatnes hokeja līgā (MHL), man netika dots pārdomām liels laiks. Vienmēr esmu tiecies gūt jaunu pieredzi, jo hokejs ir mana dzīve. Dodot piekrišanu piedāvājumam, mani pārņēma arī lielas skumjas, jo ļoti liels darbs tika padarīts “Zemgale/LLU” labā un izdevās komandu nostiprināt Latvijas čempionāta virsotnē. Jelgavas ledus sporta skolā izdevās izveidot sporta piramīdu, kura nesīs savus augļus ilgus gadus.

Es no visas sirds gribu pateikties Jelgavas pilsētas, Jelgavas ledus sporta skolas un hokeja kluba “Zemgale” vadībai, par to, ka turat rūpi par hokeju. Attīstāt to un dodat iespēju jauniešiem kļūt par pilnvērtīgiem sabiedrības locekļiem.

Sirsnīgi pateicos kluba sponsoriem, kuri nesavtīgi ziedo smagi nopelnītos līdzekļus hokeja kultūras uzturēšanai un vairošanai. Šie cilvēki ir īsti hokeja fanātiķi ar lielo sirdi.

Mīļie hokeja fani, man visu laiku pietrūks piepildītās Jelgavas hokeja halles tribīnes un Jūsu emocijas, kuras dzina mūs uz priekšu un neļāva atslābt ne uz mirkli. Turpiniet atbalstīt savas pilsētas hokeju un gūstiet baudi no savas kopā būšanas.

Jelgavas hokeja halles darbiniekiem esmu pateicīgs par Jūsu smago un neredzamo darbu, uzturot ledus laukumu un sporta centra telpas, lai uz šejieni varētu braukt visa izmēra hokeja zvaigznes.

Pateicos jauno hokejistu vecākiem par milzīgo degsmi un entuziasmu ar kuru Jūs savus bērnus vedat uz treniņiem un sacensībām. Es zinu, ka Jūs ļoti daudz ziedojat no savas personiskās dzīves par labu hokejam.

Sirsnīgi gribu pateikties visu vecumu hokejistiem, kuri nežēloja savus spēkus, pārvārēja grūtības un centās panākt visaugstākos mērķus. Man pietrūks Jūsu joku, degošo un ieinteresētu acu skatienu. Es Jums novēlu, nekad iesildīšanās laikā neskriet pēdējiem. Vienmēr cenšaties būt pirmie un labāki. Nemetiet ripas garām vārtiem, bet metiet iekšā. Ejiet uz vārtiem, neslidojiet tiem garām. Tas viss palīdzēs Jums ne tikai hokeja, bet arī privātā dzīvē.

Bet es neatvados pavisam. Es tikai saku:  “Uz redzēšanos!”

10.08.2020.

Share