Jaunumi

«Mums patīk hokejs – bieži apmeklējam hokeja spēles Jelgavā, bet šodien ledus hallē esam labdarības akcijas dēļ. Patiesi novērtējam šīs spēles mērķi – atbalstīt līdzcilvēkus,» atklāj labdarības hokeja spēles «Uzbur svētku prieku», kas šodien aizvadīta Jelgavas ledus hallē, apmeklētājas Laura un Sabīne. Šovakar savāktie ziedojumi tiks novirzīti Zemgales sociālās aprūpes centru klientu izteikto vēlmju piepildīšanai.

Spēles laukumā tikās Jelgavas Ledus sporta skolas (JLSS) un HK «Zemgale/LLU» apvienotā komanda, kuras kapteinis bija aktieris Rihards Lepers, un Latvijas Hokeja līgas un Zemgales Amatieru hokeja līgas labāko hokejistu izlase – komandas kapteine bija dziedātāja Aminata. «Spēle noslēdzās ar abu komandu sadraudzību. Šis bija ļoti netradicionāls hokejs – brīžiem spēlētāji spēlēja ar, brīžiem bez nūjām, dažbrīd laukumā atradās tikai vārtsargi. Būtiskākais šajā spēlē ir pozitīvas emocijas un sadraudzība,» stāsta JLSS direktors Aivars Zeltiņš. Viņš papildina – kaut arī komandu kapteiņi nebija tik pieredzējuši, kā pārējie spēlētāji, viņi spēlei sniedza būtisku emocionālo jaudu.

«Ar katru gadu Latvijā kopumā pieaug Ziemassvētku laikā organizēto labdarības pasākumu skaits. Bet, runājot par mūsu labdarības hokeja spēles tradīciju, tai ik gadu ir diezgan stabils apmeklētāju un atbalstītāju skaits – ap 500 cilvēkiem. Tie ir mūsu mazie hokejisti, viņu ģimenes, hokeja līdzjutēji un citi interesenti,» tā A.Zeltiņš.

Labdarības spēles apmeklētāji bija aicināti veikt ziedojumus, kas sadarbībā ar labdarības projektu «Eņģeļa pasts» tiks novirzīti Zemgales sociālās aprūpes centru klientiem. Precīzs ziedojumu apmērs būs zināms rītdienas gaitā.

Jāpiebilst, ka spēles laikā un starplaikos skatītājus priecēja dažādi konkursi, priekšnesumi un izklaides bērniem. Tāpat Jelgavas ledus hallē tika izsolītas gleznas no R.Lepera un Aminatas privātkolekcijām.

Autors: Jana Bahmane/Jelgavas Vēstnesis

Foto galerija

Saistītie raksti

Share