JLSS

“JLSS U13” jaunieši novembrī aizvadījuši trīs regulārā LBJČH čempionāta spēles un visās trijās piedzīvoja nepatīkamus zaudējumus.

Savās mājās 3. novembrī “JLSS U13” pieņēma viesus no Daugavpils “DLSS”. Viesi pirmajā trešdaļā izmantoja divus vairākumus un guva vienus vārtus vienādos sastāvos, kas ļāva viņiem uzreiz izvirzīties spēles vadībā – 0:3. Otrajā trešdaļā jelgavnieki nespēja izmantot divus vairākumus, bet arī viesi vārtus neguva. Trešās trešdaļas sākumā “DLSS” guva ceturtos vārtus vienādos sastāvos un vēl vienus trešdaļas beigās vairākumā. “JLSS U13” spēles izskaņā guva vienus vārtus un piedzīvoja nepatīkamu zaudējumu ar rezultātu – 1:5 (0:3; 0:0; 1:2).

“JLSS U13” 17. novembrī devās izbraukumā uz Ogri, kur tikās ar vienaudžiem no “Ogre Juniors”. Pirmajā trešdaļā mājinieki izmantoja vairākumu un izvirzījās vadībā ar vieniem gūtiem vārtiem. Otrā trešdaļā “Ogre Juniors” divas reizes vienādos sastāvos ieraidīja ripas jelgavnieku vārtos. Trešajā trešdaļā “JLSS U13” nomainīja vārtsargu, bet komandai tas nelīdzēja, jo pretinieks paguva ieraidīt četras ripas un svinēt uzvaru ar rezultātu – 7:0 (1:0; 2:0; 4:0).

Trešajā mēneša spēlē 24. novembrī Jelgavas ledus hallē “JLSS U13” hokejisti atkal ļāva pretiniekiem no “HSR 2007” spēles sākumā izvirzīties vadībā ar vieniem gūtiem vārtiem. Otrā trešdaļā rīdzinieki vairākumā dubultoja savu pārākumu. Trešo trešdaļu “JLSS U13” sāka ar citu vārtsargu un atguva vienus vārtus. Trešdaļas izskaņā viesi atkal izmantoja vairākumu, kas palīdzēja viņiem saglabāt pārsvaru rezultātā. Pēdējā spēles minūtē “JLSS U13” guva vienus vārtus, bet ar to bija par maz un nācās atzīt kārtējo zaudējumu ar minimālu atšķirību – 2:3 (0:1; 0:1; 2:1).

Saistītie raksti

Share