Jaunumi

2016. gada 17. decembrī Jelgavas ledus hallē aizritēja labdarības spēle starp HK “Zemgale/LLU” un Latvijas Hokeja Līgas (LHL) spēlētāju izlasi. Ziedotājus spēles laikā priecēja mūziķi, bet uz ledus tika aizvadīti vairāki konkursi. Labdarības spēles rezultātā tika saziedoti 1500 euro un 1600 mīkstās rotaļas.

HK “Zemgale/LLU” atsaucās uz Latvijas Hokeja Līgas aicinājumu tikties spēlē ar amatieru izlasi un pārvērst spēli par labdarības akciju, kuras laikā saziedotos līdzekļus ziedotu Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas fondam insulīna sūkņu iegādei, bet saziedotās mīkstās rotaļas dāvātu Jelgavas maznodrošinātām ģimenēm.

Akcijas laikā apmeklētāji varēja bezmaksas nofotografēties par piemiņu pasākumam, bērnus izklaidēja Jelgavas talismans Alnītis, BTA Lācis un Čili Pica Pipariņi. Spēles pārtraukumos uzstājās dziedātāja Dināra Rudan un mūziķis Aigars Grāvers. Par īstu grāvēju kļuva HK “Zemgale/LLU” aizsarga Reiņa Švēdenberga izpildītā Prāta Vētras un Musiqq dziesma “Debesis iekrita Tevī!”, kuru uz ģitārām nospēlēja uzbrucēji Artojms Ogorodņikovs un Kristaps Namiķis. Spēles pauzēs un pārtraukumos populārās hokeja kompozīcijas atskaņoja speciāli uzaicināts DJ. Trešdaļu pārtraukumos skatītāji piedalījās “Čili Pica” un “Mitau Motors” atbalstītos konkursos. Pēc pirmajiem gūtiem vārtiem, skatītāji lidināja uz ledus mīkstās rotaļas. Tāpat savas prasmes atrādīja Jelgavas ledus sporta skolas daiļslidotājas un sinhronās slidošanas komandas “Amber” meitenes.

Akcijas rezultātā Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas fondam tika saziedoti 1500 euro, bet Jelgavas maznodrošinātām ģimenēm 1600 mīkstās rotaļlietas. Spēles rezultāts nebija tiks svarīgs, cik patīkamās un sirsnīgas emocijas, kuras visi ieradušies dāvāja viens otram.

Ruslans Antropovs

A video posted by HK Zemgale/LLU (@hkzemgale) on

Dināra Rudane "Dod Pieci" studijā ar mūsu šalli. #labdarība

A video posted by HK Zemgale/LLU (@hkzemgale) on

Share