JAHL/1. līga

Precizitātes trūkums neļauj pārspēt “Venta 2002”

Jaunatnes attīstības hokeja līgas (JAHL) regulārā čempionāta spēlē 2019. gada 24. oktobrī Jelgavas ledus hallē HK “Zemgale Juniors” sīkstā cīņā piekāpās HK “Venta 2002” ar rezultātu 3:6 (1:3; 0:2; 2:1). Ar vārtu guvumiem atzīmējās aizsargs Arnolds Lapainis un uzbrucēji Ričards Briņecs, Marks Mežsargs.

Spēles gaitu atklāja ventspilnieki pirmajā trešdaļas minūtē, bet trešdaļas sestā minūtē to izlīdzināja aizsargs Arnolds Lapainis1:1. “Zemgale Juniors” spēlētāji dominēja uz laukuma, bet nekādi nespēja ieraidīt ripu viesu vārtos, kurus sargāja vārtsargs Alens Bergmanis. Savukārt “Venta 2002” spēlētāji mācēja ātri pāriet pretuzbrukumos un arī precīzi raidīt ripas vārtos, panākot rezultātu 1:3 pirmās trešdaļas noslēgumā.

Otrā trešdaļā situācija atkārtojās. “Zemgale Juniors” hokejisti nemitīgi uzbruka, bet nespēja mainīt rezultātu, bet viesi ar diviem ātriem pretuzbrukumiem otro trešdaļu noslēdza jau graujošo rezultātu – 1:5. Tikai trešajā trešdaļā jelgavniekiem izdevās atgūt divus vārtus, pretī saņemot vienus. Ar vārtu guvumiem atzīmējās uzbrucēji Māris Mežsargs un Ričards Briņecs.

Zaudējums novirzīja “Zemgale Juniors” no turnīra tabulas trešās vietas uz piekto, bet tas vēl nav nekas traks, jo komanda vēl nav aizvadījusi visas pirmā apļa spēles un punktu blīvums JAHL turnīra galvgalī ir pietiekami blīvs.