OHL/Virslīga

Pirmajā Optibet hokeja līgas regulārā čempionāta spēlē “Zemgale/LLU” savās mājās ar rezultātu 8:1 (2:0; 0:0; 6:1) pieveic “Dinaburga”. Divus vārtus jelgavnieku labā gūst uzbrucējs Kirils Tambijevs.

“Zemgale/LLU” uzsāka spēli ar pārliecinošu pārsvaru ripas kontrolē, bet diezgan ilgi nespēja pārspēt “Dinaburga” vārtsargu Maksimu Čmutovu. Tikai sešpadsmitajā minūtē Kirils Tambijevs spēja atklāt spēles rezultātu, bet divas minūtes vēlāk to dubultoja Artūrs Homjakovs – 2:0.

Otrajā trešdaļā jelgavniekiem neizdevās pārspēt Čmutovu, bet daugavpiliešiem – Cimermani. Trešajā trešdaļā “Dinaburga” hokejisti nedaudz atslābināja savu spiedienu, kas viņiem maksāja ar sešiem zaudētiem vārtiem. “Zemgale/LLU” rindās vārtus guva Roberts Jekimovs, Aleksandrs Visockis, Aleksandrs Novikovs, Emīls Ģēģeris, Aleksandrs Galkins un Kirils Tambijevs. “Dinaburga” leģionārs Kristupas Blažys spēles noslēgumā pēc ātra pretuzbrukuma spēja gūt goda vārtus – 8:1.

Komandu sastāvi

“Zemgale/LLU”: 7 Rustams Begovs (0+1), 90 Kirils Tambijevs (2+1), 72 Roberts Jekimovs (1+2), 22 Vladislavs Adeļsons (0+1), 17 Aleksandrs Novikovs (1+0), 97 Ričards Bernhards (0+1), 19 Artūrs Homjakovs (1+0), 8 Aleksandrs Visockis (1+0), 73 Ričards Briņecs, 10 Emīls Ģēģeris (1+1), 71 Deivids Tempelmanis, 23 Ralfs Jevdokimovs (0+1), 55 Patriks Ozols (0+1), 33 Aleksandrs Galkins (1+2), 77 Mārtiņš Porejs, 5 Daniels Goršānovs, 4 Roberts Mamčics (0+3), 35 Haralds Rauls Slišāns, 89 Iļja Grekovs (0+1), 1 Rihards Cimermanis (93.75%), 45 Artjoms Ļeščenko.

“Dinaburga”: 77 Sergejs Pečura, 26 Vladislavs Barkovskis, 8 Vadims Vabiščevičs, 10 Renāts Vabiščevičs, 7 Artjoms Pankevičs, 91 Ivans Kokins, 71 Glebs Voino, 55 Ivo Haritonovs, 88 Haims Joffe, 28               Nikolajs Fetisovs, 81 Kristupas Blažys (1+0), 14 Edgars Mamajs, 5 Ernests Azarevičs (0+1), 9 Domas Janušonis, 2 Vladimirs Zaicevs, 11 Jegors Mateiko, 30 Maksims Čmutovs (89.09%), 22 Aleksejs Cerikovs.