Spēlētāji

HK “Zemgale/LLU” sastāvā atgriežas viens no kluba spilgtākajiem uzbrucējiem Ēriks Ozollapa, kurš šo sezonu bija pārstāvējis Norvēģijas 1. divīzijas klubu “Tønsberg Vikings”. Ozollapa pazīstams ne tikai ar savu pašatdevi uz hokeja laukuma, bet ar labdarības pasākumu rīkošanu kluba vārdā.

Pagājušā sezonā Ērikam Ozollapam bija īpaši smaga. Spēlējot “Tønsberg Vikings” sastāvā viņš guva smagu traumu, kura neļāva viņam pabeigt iepriekšējo sezonu, kuras laikā viņš aizvadīja Norvēģijas 1. divīzijā 25 spēles, kurās guva 21 vārtus un izdarījis 13 rezultatīvas piespēles.

Visu pagājušā gada starp sezonu un šīs sezonas sākumu viņš pavadīja ārstējot un atgūstot savu fizisko formu. Rudenī viņš atgriezās “Tønsberg Vikings” sastāvā, kurā aizvadīja 13 spēles, kurās guva 8 vārtus un izdarīja 5 rezultatīvās piespēles.

“Zemgale/LLU” sastāvā Ēriks Ozollapa debitēs 16. janvāra Optibet hokeja līgas spēlē pret HK “Liepāja”. Uzbrucējs neslēpj, ka atgriezies dzimtās pilsētas klubā, lai izcīnītu Latvijas čempiona titulu. 2016./2017. gadu sezonā Ēriks Ozollapa parādīja, kā ir izslēgšanas spēļu cīnītājs, jo bija rezultatīvākais spēlētājs, kurš 10 spēlēs guva 6 vārtus un izdarīja 4 rezultatīvas piespēles, kas ļāva klubam čempionātā izcīnīt bronzas medaļas.

Share