LV izlases

Hokeja kluba “Zemgale” spēlētāji pagājušā nedēļā aizvadīja spraigais spēles dažādās Latvijas hokeja izlasēs. Īpaši jāatzīmē HK “Zemgale/LLU” vārtsarga Riharda Cimermaņa #1 debiju Latvija lielā izlasē Francijā, ka arī visu kluba spēlētāju un personāla sniegumu Latvijas kluba izlases uzvarā “Crowns Baltic Challenge Cup” otrā posma uzvarā Lietuvā.

Latvijas hokeja izlase

2017. gada 09.-11. novembrī Latvijas hokeja izlase Francijā aizvadīja trīs spēles Euro Ice Hockey Challenge turnīrā, kurā tikās ar Baltkrievijas, Slovēnijas un Francijas valstsvienībām. Sākumā no HK “Zemgale” neviens spēlētājs netika izsaukts uz izlasi, bet negaidīti vienībai tika piesaistīts mūsu vārtsargs Rihards Cimermanis #1. Cimermanim tika uzticēts aizstāvēt izlases vārtus pret Slovēnijas valstsvienību. Viņš atvairīja 18 metienus no 19 un Latvija svinēja uzvaru ar rezultātu 4:1.

Pārējās divās spēlēs vārtus aizstāvēja vārtsargs Ivars Punnenovs. Latvijas valstsvienība uzvarēja Baltkrieviju ar rezultātu 7:5, bet Francijas izlasi pieveica ar rezultātu 3:1.

Latvijas lielā izlasē startēja arī vairāki bijušie HK “Zemgale/LLU” spēlētāji: aizsargs Eduards Hugo Jansons, uzbrucēji Sandis Zolmanis un Gatis Gricinskis.Latvijas klubu izlase

Latvijas klubu izlase 2017. gada 10.-12. novembrī piedalījās “Crowns Baltic Challenge Cup” otrā posmā Klaipēdā (Lietuva) un šajā izlase ir visvairāk HK “Zemgale” kluba pārstāvju, ieskaitot komandas galveno treneri un apkalpojošo personālu.

Pirmā spēlē 10. novembrī Latvijas klubu izlase ar rezultātu 9:2 sagrāva Ukrainas izlai. Neviens no HK “Zemgale/LLU” spēlētājiem vārtus neguva, bet vārtsargs Reinis Petkus #45 ielaida divas ripas.

Otrā spēlē 11. novembrī Latvijas klubu izlase ar rezultātu 5:3 uzvarēja Lietuvas izlasi, kuras sastāvā spēlēja 45 gadus vecs, bijušais NHL aizsargs Darius Kasparaitis. “Zemgale/LLU” spēlētāji vārtus neguva, bet vārtsargs Reinis Petkus #45 nespēja atraidīt trīs vārtu guvumus.

Trešā spēlē 12. novembrī Latvijas klubu izlase ar rezultātu 13:0 pieveica Igaunijas izlasi. Šajā spēlē vārtus sargāja vārtsargs Niklāvs Rauza (SportU20, Somija). Zemgale/LLU uzbrucēji šajā spēlē kopā guva 5 vārtus: Ričards Bernhards guva 2 vārtus un izdarīja 3 rezultativitātes piespēles, Kristaps Millers guva 2 vārtus, Lauris Rancevs guva vienus vārtus.

Vārtsargs Reinis Petkus #45 ieguva turnīra labākā vārtsarga titulu.

No hokeja kluba “Zemgale” apkalpojošā personāla, Latvijas klubu izlasi dakterēja fizioterapeits Roberts Opaļevs, bet par ekipējumu rūpējās trenera palīgs Andris Leitis.

Galvenā trenera Valērija Kuļibabas vadītā Latvijas klubu izlase vinnēja “Crowns Baltic Challenge Cup” otro posmu un sāka gatavoties trešajam posmam, kurš 2018. gada februārī notiks Latvijā.
Foto: Irina Slusniene / Lietuvas hokeja federācijaU20

2017. gada 09.-11. novembrī Ventspilī U20 Latvijas valstsvienība tikās ar Dānijas, Baltkrievijas un Austrijas izlasēm. Sākotnēji uz izlasi tika izsaukts HK “Zemgale/LLU” aizsargs Andrejs Kostjuks #7, bet netika tajā iekļauts. Toties pēdējā mirklī sastāvā tika iekļauts uzbrucējs Rihards Paškausks #87.

Latvijas izlase cieta trīs zaudējumus pret Austriju ar 1:4, pret Baltkrieviju ar 0:2 un pret Dānija ar rezultātu 0:2. Uzbrucējs Rihards Paškausks #87 turnīra laikā neguva rezultativitātes punktus, kaut arī bija labi pamanāms uz laukuma.

U18

Uz Latvijas U18 izlasi tika izsaukti aizsargs Artūrs Treimanis un uzbrucējs Jānis Ričards Kārkliņš, bet gala sastāvā viņi netika iekļauti.

Latvijas U18 izlase uzvarēja norvēģus divās spēlē (3:0; 4:3) un zaudēja pēdējās spēles papildlaikā ar rezultātu 2:3.

U16

Uz Latvijas U16 valstsvienību tika izsaukti trīs HK “Zemgale” spēlētāji – uzbrucējs Kriesters Brauns, aizsargi Aleksandrs Gordins un Daniels Goršānovs. Izlase Ozo ledus hallē aizvadīja trīs pārbaudes spēles ar vienaudžiem no Norvēģijas.

Pirmajā spēlē 2017. gada 09. novembrī, kurā spēlēja arī mūsu zēni, Latvijas U16 vienība uzvarēja ar rezultātu 5:3. Otrā spēlē Latvija piekāpās papildlaikā ar rezultātu 6:7, bet trešajā spēlē ar rezultātu 2:5.

Video: vārtu guvumi Crowns Baltic Challenge Cup turnīrā

Share