“Zemgale/LLU” trešajā Optibet hokeja līgas izslēgšanas kārtas spēlē pret “Mogo” pavirši nospēlēja pirmo trešdaļu un bija spiesta piedzīvot zaudējumu ar rezultātu 1:3 (0:2; 1:1; 0:0). Jelgavnieki atlikušajās divās trešdaļās spēja dominēt, bet pie vārtu guvumiem netika un sērijas rezultāts kļuva – 2:1.  

Izslēgšanas kārtā katra spēle pilnīgi atšķiras no iepriekšējām. “Zemgale/LLU” uz mājas ledus varēja justies pārliecinošāki, bet šī mājīguma sajūta atslābināja hokejistus un muļķīga paviršība maksāja ar diviem zaudētiem vārtiem pirmajā trešdaļā. Trīspadsmitā minūtē vārtus guva Andris Siksnis, bet piecpadsmitajā minūtē vairākumu realizēja Dmitry Monya – 0:2.

Pārtraukumā pirms otrās trešdaļas “Zemgale/LLU” spēlētāji apzinājās savas kļūdas un apņēmās mainīt spēles rezultātu. “Mogo” spēlētāji savukārt apņēmās nosargāt gūto panākumu. Rezultātā spēle pārvērtās par kaislīgu cīņu ar spēka paņēmieniem un asām sadursmēm vārtu priekšā. “Zemgale/LLU” uzbrucējs Lauris Rancevs #25, pēc Artūra Āboliņa un Olafa Aploka piespēlēm, realizēja vairākumu trešdaļas septiņpadsmitajā minūtē – 1:2. Diemžēl neveikls noraidījums trešdaļas izskaņā, ļāva “Mogo” uzbrucējam Vladimiram Mamonovam atgūt divu vārtu pārsvaru deviņpadsmitajā minūtē – 1:3.

Trešā trešdaļā niknie “Zemgale/LLU” spēlētāji vienkārši iespieda “Mogo” aizsardzības zonā un nomētāja vārtsarga Henrija Anča sargātos vārtos. Jelgavnieki trešdaļā izdarīja 23 metienus uz vārtiem, kas sastādīja 44% no visiem viņu veiktiem metieniem spēles laikā. Rīdzinieki trešajā trešdaļā izdarījuši tikai četrus metienus uz vārtsarga Reiņa Petkus sargātiem vārtiem. Neskatoties uz daudzām vārtu gūšanas iespējām, “Zemgale/LLU” pavisam nedaudz pietrūka veiksmes, bet “Mogo” spēlētājiem pietika drosmes stāties ripu priekšā, lai spēles rezultāts vairs nemainītos.

Izslēgšanas kārtas sērijas rezultāts kļuva 2-1, bet cīņa starp komandām turpinās līdz kāda no tām gūs četras uzvaras. Nākamā spēle starp komandām norisināsies 2018. gada 01. martā, Jelgavas ledus hallē, plkst.19:30. Spēles tiešraidi varēs vērot “Sportacentrs.com” tiešraidē.

Spēles galerija

Spēles apskats

Spēles ieraksts

Leave a Reply