Pēdējā gada spēlē „Zemgale/LLU” pārliecinoši apspēlēja Optibet hokeja līgas pastarīti „Lido”. Beidzot arī uzbrucējs Ričards Bernhards parādīja savu vērtīgo sniegumu gūstos trīs vārtus un izdarot divas rezultatīvas piespēles.

Spēle sākusies ar pārliecinošu „Zemgale/LLU” ripas kontroli un mēģinājumiem atklāt spēles rezultātu. Līdz pirmajiem vārtiem nācās gaidīt veselas astoņas minūtes, kas spēles rezultātu atklāja Ričards Bernhards – 1:0. Līdz pirmā trešdaļas beigām pie vārtu guvuma tika arī Juliāns Misjus, ka arī otro reizi atzīmējās Ričards Bernhards – 3:0.

Otrā trešdaļā spēles gaita nemainījās un trešā minūtē pie otrā vārta guvuma tika arī Juliāns Misjus – 4:0. Trešdaļas vidū vārtus guva Raivis Kurnigins, bet trešdaļu noslēdza Ričarda Bernharda „hat-trick” – 6:0.

Trešā trešdaļā ar vārtu guvumiem neveicās tik viegli, lai arī katrs „Zemgale/LLU” spēlētājs rāvās pēc tāda. Vienīgais, kas spēja gūt vārtus pēdējā spēlē nogrieznī bija Māris Miezis – 7:0.

Šī spēle īpaši rezultatīva izrādījās Ričardam Bernhardam, kurš guva trīs vārtus un izdarīja trīs rezultatīvās piespēles. Juliāns Misjus guva divus vārtus un atdeva divas rezultatīvas piespēles. Artūrs Homjakovs bija nasks uz piespēlēm, kuras viņš spēles laikā izdarīja trīs reizes.

Foto galerija

Pēcspēles intervija

Spēles apskats

Spēles ieraksts

Leave a Reply