Trešajā Optibet hokeja līgas pusfināla izslēgšanas kārtas spēlē “Zemgale/LLU” savās mājās ar minimālu rezultātu 1:2 (1:0; 0:0; 0:2) piedzīvoja trešo zaudējumu pēc kārtas pret Latvijas čempioniem “Kurbads”. Vienīgos vārtus jelgavnieku rindās guva uzbrucējs Artūrs Homjakovs.

Pēc pirmajiem diviem zaudējumiem izbraukumā, pirmo trešdaļu uz sava mājas ledus “Zemgale/LLU” sāka ar nopietnu spiedienu uz pretiniekiem. Jau trešajā trešdaļas minūtē viesi nonāca mazākumā, bet jelgavnieki to nerealizēja. Trešdaļas vidū rīdzinieki spēja izlīdzināt spēles gaitu un trešdaļas vidū, spēlējot vairākumā, bīstami apdraudēja Riharda Cimermaņa sargātos vārtus, bet tā arī nespējot to pārspēt. Pirmās trešdaļas izskaņā, pēc Valentīna Feoktistova un Ričarda Bernharda piespēlēm, ripu vārtos caur spēlētāju burzmu nogādāja Artūrs Homjakovs – 1:0.

Otrā trešdaļa norisinājās smagā cīņā un dūru kaujās. Trešajā trešdaļas minūtē ar desmit minūšu disciplināru sodu tika sodīti brāļi Homjakovi, kuri saķērās pie Ulda Čalpas sargātiem vārtiem. Atgādināsim, ka Artūrs Homjakovs spēlē “Zemgale/LLU”, bet Edgars Homjakovs – “Kurbads”. Līdz trešdaļas vidum rīdzinieki nopelnīja divus noraidījumus, bet “Zemgale/LLU” nespēja tos izmantot savā labā. Līdz otrās trešdaļas beigām “Zemgale/LLU” vienu reizi spēlēja mazākumā, kurā nosargāja savus vārtus.

Trešās trešdaļas pirmajā minūtē “Kurbads” uzbrucējs Lauris Rancevs ātrā pretuzbrukumā izlīdzināja spēles rezultātu – 1:1. Bet sešpadsmitajā minūtē uzbrucējs Mārtiņš Cipulis izvirzīja rīdziniekus vadībā ar rezultātu – 1:2. Lai ko arī darītu “Zemgale/LLU” spēlētāji, izlīdzināt spēles rezultātu neizdevās un nācās atzīt trešo zaudējumu pēc kārtas Optibet hokeja līgas pusfināla izslēgšanas spēļu kārtā.

Spēles galerija

Pēcspēles intervija

Spēles ieraksts

Leave a Reply