Optibet hokeja līgas regulārā čempionāta spēlē starp HK “Zemgale/LLU” un “HS Rīga” Jelgavas ledus hallē 2018. gada 27. janvārī, jelgavnieki spēlējot ar trim maiņām panāk uzvaru ar rezultātu 3:2 (2:0; 1:1; 0:1).

“Zemgale/LLU” spēlētāji no pirmām spēles sekundēm pārņēma spēles vadību savās rokās un nepārtraukti apdraudēja HS “Rīga” vārtus. Pirmo ripu vārtos piektajā spēles minūtē, pēc Imanta Ļeščova #88 un Ivana Ribčika (Ivan Rybchik) #19 piespēlēm, ieraidīja Kristaps Millers #44 – 1:0. Trešdaļas vienpadsmitā minūtē, pēc Olfa Aploka #77 un Vladislava Adeļsona #22 piespēlēm, ripu vārtos ieraidīja aizsargs Vjačeslav Minajevs, tādā veidā realizējot spēlētāju vairākumu – 2:0. “Zemgale/LLU” pirmajā trešdaļā uz pretinieka vārtiem meta 14 reizes, bet viesi tikai trīs reizes.

Otrās trešdaļas sākumā “Zemgale/LLU” vēl kontrolēja spēles vadību, bet arī HS “Rīga” spēja tikt pie ripas un biežāk viesoties pie Reiņa Petkus #45 sargātiem vārtiem. Trešdaļas trešajā minūtē pēc vairākuma beigām, pēc Kristapa Legzdiņa #90 un Kristapa Millera #44 piespēlēm, ripu vārtos ieraidīja Ivans Ribčiks (Ivan Rybchik) #19 – 3:0. Septītajā trešdaļas minūtē “HS Rīga” izveidoja ātru pretuzbrukumu. Reinis Petkus atvairīja pirmo metienu uz vārtiem, bet tad Artjoms Pankevičs #17 ieraidīja nepiespiestu pie ledus ripu vārtos, panākot rezultātu – 3:1. Jelgavnieki pēc zaudētiem vārtiem nedaudz zaudēja spēles pavedienu, ko sekmēja arī noraidījumu komandas sastāvā. Spēles lūzumu skaidri atspoguļoja metienu skaits uz vārtiem. HK “Zemgale/LLU” otrajā trešdaļā izdarīja tikai sešus metienu uz vārtiem, bet “HS Rīga” – astoņus.

Trešā trešdaļa noraidījumu dēļ spēle kļuva pavisam saraustīta, bez izteikta kādas no komandas pārsvara. Trešdaļas noslēgumā astoņpadsmitajā minūtē “HS Rīga”, nomainot vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, izdevās realizēt vairākumu ar Vladislava Koniševa precīzu metienu – 3:2. “HS Rīga” mēģināja bez vārtsarga un ar sešiem laukuma spēlētājiem izlīdzināt spēles rezultātu, bet paši nopelnīja noraidījumu un mēģinājums palika nerealizēts.

Turnīra tabula

Vieta Komanda Spēles Punkti
1. HK MOGO 25 59
2. HK Liepāja/Optibet 25 48
3. HK Kurbads 25 47
4. HK Zemgale/LLU 25 42
5. HS Rīga 25 18
6. HK Prizma 25 11

Spēles galerija

Spēles video apskats

Saistītie raksti

Leave a Reply