Optibet hokeja līgas regulārā čempionāta pirmā apļa spēlē HK “Zemgale/LLU” savās mājās panāk uzvaru pret “Olimp/Venta 2002” ar rezultātu 4:3 (2:0; 1:2; 0:1; 1:0). Divus vārtus jelgavnieku labā guva Rustams Begovs, pa vieniem Kirilam Tambijevam un Ričardam Bernhardam.

Pirmajā trešdaļā acīmredzams pārsvars bija “Zemgale/LLU” hokejistu pusē, ko apliecina Ričarda Bernharda un Kirila Tambijeva gūtie vārti, kas likuši “Olimp” treneriem nomainīt vārtsargus – 2:0.

Otrajā trešdaļā viesi spēja uzspiest sev vēlamu spēles gaitu ar daudziem fiziskiem paņēmieniem un provokācijām. “Olimp” rindās ar vārtu guvumiem atzīmējās Maksims Širokovs un Nikolajs Jeļisejevs. “Zemgale/LLU” labā vienus vārtus guva Rustams Begovs – 3:2.

Trešā trešdaļa noritēja diezgan raustīt ar daudziem noraidījumiem un spēles gaitas apstādināšanu. Tās izskaņā “Olimp”, nomainot vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, izdevās izlīdzināt rezultātu ar aizsarga Georgija Pujaca precīzu raidījumu Riharda Cimermaņa sargātos vārtos – 3:3.

Papildlaikā “Zemgale/LLU” bija par vienu vārtu gūšanas iespēju vairāk un to realizēja komandas kapteinis Rustams Begovs, otro spēli pēc kārtas sagādājot uzvaru papildlaikā – 4:3.