HK “Zemgale/LLU” savās mājas papildlaikā pieveic HK “Liepāja” ar rezultātu 1:0 (0:0; 0:0; 0:0; 1:0) un svin septīto pēc kārtas uzvaru Optibet hokeja līgas regulārā čempionātā. Vienīgos vārtus spēles papildlaikā guva uzbrucējs Aleksandrs Novikovs.

Pēc iepriekšējām divām spēlēm pret HK “Liepāja”, abās komandās radās robi spēlētāju rindās. “Zemgale/LLU” jau trešo spēli spēlē bez vadošā spēlētāju piecinieka un šoreiz komandas galvenais treneris sastāvā atgrieza uzbrucējus Kristapu Roķi un Denisu Vilmani.

Spēle iesākās pēc iepriekšējo spēļu scenārija. “Liepājas” hokejisti ļoti aktīvi traucēja jelgavniekiem iziet no savas aizsardzības zonas un zināmā mērā kontrolēja pirmās trešdaļas sākuma gaitu. Pirmā spēles nogriežņa vidū “Zemgale/LLU” spēlētājiem izdevās izlīdzināt spēles gaitu un noslēgt to ar neizšķirtu rezultātu – 0:0.

Gan pirmajā trešdaļā, gan visā atlikušā spēlē varēja novērot, ka viesiem ļoti labi padevās uzvarēt iemetienos, kas lika dusmoties “Zemgale/LLU” galvenajam trenerim, jo viņa vadītiem spēlētājiem neizdevās iegūt priekšroku šajā spēles elementā. Savukārt treneris varēja būt apmierināts ar aizsargu darbību, kuri precīzi sagaidīja viesus un “Liepājas” hokejisti vienkārši iestrēga uz jelgavnieku aizsardzības zonas zilās līnijas.

Otrajā trešdaļā “Zemgale/LLU” spēlētājiem neizdevās izmantot divus vairākumus un nedaudz vēlāk viņi paši iekrita uz disciplīnas trūkuma, nopelnot divus mazākumus. Šajā spēles nogrieznī abu komandu galvenie treneri varēja būt apmierināti ar saviem vārtsargiem, jo gan jelgavnieku – Rihards Cimermanis, gan liepājnieku – Māris Jučers spēlēja precīzi un nosargāja savus vārtus “sausus” līdz trešdaļas beigām – 0:0.

Trešajā trešdaļā spēles temps atkal pieauga, jo abu komandu spēlētāji bija likuši lietā visus savus spēkus, lai panāktu lūzumu spēles gaitā. Arī noslēdzošā spēles daļā svarīga bija vārtsargu spēle, kura ļāva pamatlaiku noslēgt ar neizšķirtu rezultātu – 0:0.

Spēles papildlaikā abu komandu hokejisti ļoti piesardzīgi centās kontrolēt ripu, lai spētu pēkšņi izveidot ātru uzbrukumu. “Zemgale/LLU” hokejistiem tomēr nedaudz labāk padevās atņemt ripu pretiniekam, kas papildlaika otrajā minūtē ļāva jelgavnieku uzbrucējam Aleksandram Novikovam, izmantot nelielu vārtsarga Māra Jučera kļūdu izslīdot nedaudz par tālu no vārtiem un atnesot savai komandai septīto uzvaru pēc kārtas ar rezultātu – 1:0.

HK “Zemgale/LLU” šobrīd par četriem punktiem apsteidz savus tuvākos sekotājus Optibet hokeja līgas čempionātā – “Olimp/Venta 2002”. Tieši ar šo sīvāko pretinieku jelgavniekiem nāksies izbraukumā tikties jau šo trešdien 3. martā un komandai bez saviem līderiem būs jāpierāda savs raksturs un gars.