Mogo - Zemgale plakats 2018-31-01

Optibet hokeja līgas regulārā čempionāta spēle starp HK “Mogo” un HK “Zemgale/LLU” Mogo ledus hallē, 2018. gada 31. janvārī rīdzinieki sagrauj jelgavniekus ar nepieredzētu rezultātu 8:1 (3:0; 2:1; 3:0).

HK “Mogo” no pirmām trešdaļas sekundēm pārņēma ripas kontroli un iespieda jelgavniekus viņu aizsardzības zonā. “Zemgale/LLU” cīņā par ripu nopelnīja noraidījumu un vārtos vaigu sviedros nācās strādāt vārtsargam Rihardam Cimermanim #1. Mazākums bija izturēts un ripa beidzot nonāca pie jelgavniekiem, kuri devās uz pretinieka vārtiem un pienāca kārta HK “Mogo” spēlēt mazākumā. Piecu minūšu laikā rīdzinieki nopelnīja trīs noraidījumus, bet no vienus no tiem “Zemgale/LLU” nerealizēja. Trešdaļas vidū noraidījumu nopelnīja jelgavnieki un to ar spēcīgu metienu realizēja Miks Lipsbergs, ripai izslīdot starp vārtsarga kājsargiem – 0:1. “Zemgale/LLU” spēlētāji mēģināja uzbrukt pretiniekam, bet nespēja tikt cauri vidējai zonai, kur uz zilās līnijas tos sagaidīja trīs vai četri rīdzinieku spēlētāji. Ar grūtībām tiekot iekšā zonā, uzbrucēji zaudēja ripu un HK “Mogo” spēja uzrīkot ātrus pretuzbrukumus, kamēr jelgavnieku uzbrucēji aizkavējās pretējā laukuma pusē. Piecpadsmitajā minūtē tādu pretuzbrukumu realizēja Krievijas leģionārs Dmitrijs Moņa – 0:2. “Zemgale/LLU” treneris Valērijs Kuļibaba bija spiests paņemt 30 sekunžu pārtraukumu, lai norādītu spēlētājiem uz viņu kļūdām un apturētu vārtu birumu. Jelgavnieki nopelnīja vēl vienu noraidījumu, kura laikā aizsardzībā spēlēja krietni pārliecinošāk nekā pilnā sastāvā. Jau spēlējot vienādos sastāvos, deviņpadsmitajā minūtē HK “Mogo” izveido ātru uzbrukumu, kuru noslēdza Raimonda Vilkoita gūtie vārti – 0:3. Trešdaļa noslēdzās ar asumiem un skarbu vārdu apmaiņu starp spēlētājiem, kuru ietekmē “Zemgale/LLU” devās uz ģērbtuvi ļoti saniknotā noskaņojumā.

Otrajā trešdaļā “Zemgale/LLU” palielināja spēles ātrumu un rīdzinieku vārti krita jau pirmajā minūtē. Vārtu priekšā labi pacīnījās Kristaps Legzdiņš un viņa raidīto ripu vārtsargs Henrijs Ančs nespēja piespiest pie ledus. Tad to mēģināja vārtos iedabūt Vladislavs Adeļsons, bet vārtsargs to neļāva izdarīt. Beidzot ar Ivana Ribčika (Ivan Rybchik) #19 pieslēgšanos ripa tika ieraidīta vārtos – 1:3. Trešdaļas trešā minūtē HK “Mogo” aizsarga Jāņa Bullīša gūtie vārti nedaudz stabilizēja situāciju uz laukuma 1:4, bet jelgavnieki turpināja savu spiedienu un izveidoja vairākas bīstamas situācijas. Rīdzinieku treneris Oļegs Sorokins bija spiest paņemt 30 sekunžu pārtraukumu, lai norādītu saviem spēlētājiem uz kļūdām un apturēt viesu ofensīvu. Bet ne HK “Mogo” trenera padomi apturēja “Zemgale/LLU” spiedienu, bet divi noraidījumi jelgavnieku rindās. Lielo mazākumu mūsu puiši gandrīz izturēja, bet vienpadsmit sekundes pirms pirmā spēlētāja atgriešanās uz ledus, Vladimirs Mamonovs ieraidīja ripu vārtos un panāca rezultātu – 1:5.

Trešās trešdaļas sākumā “Zemgale/LLU” mēģināja atkārtot otrās trešdaļas radīto spiedienu, bet kļūdas piespēlēs un saspēlē, padarīja to krietni vājāku, kas nāca par labu laukuma saimniekiem. Trešdaļas vidū jelgavnieku enerģētika noplaka, jo nekādi neizdevās ieraidīt ripu Henrija Anča vārtos. Toties šo vājumu spēja izmantot HK “Mogo” spēlētāji, kuri ieraidīja trīs ripas. Ar vārtu guvumiem atzīmējās Raimonds Vilkoits, Dmitrijs Moņa un Vladimirs Mamonos – 1:8.

Vieta Komanda Spēles Punkti
1. HK MOGO 26 62
2. HK Kurbads 26 49
3. HK Liepāja/Optibet 26 49
4. HK Zemgale/LLU 26 42
5. HS Rīga 26 18
6. HK Prizma 26 14

Foto galerija

Video apskats

Saistītie raksti

Leave a Reply