Otrā savstarpējā spēlē Optibet hokeja līgā izbraukumā HK “Zemgale/LLU” nespēja uzveikt HK “Mogo” spēlētājus un piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 1:3 (0:0; 1:1; 0:2). Vienīgos vārtus jelgavnieku rindās guva Vladislavs Adeļsons.

Pirmajā spēles trešdaļā HK “Zemgale/LLU” nopelnīja trīs noraidījumus, līdz ar to spēles iniciatīva piederēja HK “Mogo” spēlētājiem. Teicama vārtsarga Riharda Cimermaņa spēle vārtos neļāva rīdziniekiem izvirzīties vadībā, bet arī jelgavnieki nespēja gūt vārtus pirmajā trešdaļā, noslēdzot to neizšķirtu rezultātu – 0:0.

Otrajā trešdaļā divus noraidījumus nopelnīja ledus saimnieki, toties HK “Zemgale/LLU” nespēja to pārvērst gūtos vārtos. Trešdaļas pēdējā minūtē HK “Mogo” uzbrucējs Elviss Želubovsksis ticis pie atlekušās ripas, spēja apspēlēt vārtsargu un atklāt spēles rezultātu – 0:1. Pēc četrdesmit četrām sekundēm pēc Artūra Homjakova un Juliāna Misjusa piespēlēm, HK “Zemgale/LLU” uzbrucējs Vladislavs Adeļsons spēja noguldīt uz ledus rīdzinieku vārtsargu Henriju Ančus, izlīdzinot spēles rezultātu – 1:1.

Trešās trešdaļas sākumā abas komandas nopelnīja pa vienam noraidījumam, bet spēlējot nevienlīdzīgos sastāvos pie vārtu guvumiem netika. Trešdaļas vidū HK “Mogo” spēlētāji kāpināja spēles tempu un pārņēma kontroli par ripu. Tas ļāva ar vārtu guvumiem izcelties Vladimiram Mamonovam un Jurim Ziemiņam, uzvarot HK “Zemgale/LLU” ar rezultātu – 1:3.

Spēles ieraksts

Saistītie raksti

Leave a Reply