Optibet hokeja līgas izslēgšanas kārtas piektā spēle starp HK “Mogo” trešo reizi piekāpās HK “Zemgale/LLU” savās mājās Mogo ledus hallē, zaudējot ar rezultātu 3:4 (1:2; 2:2; 0:0). Baltkrievu leģionārs Ivans Ribčiks (Ivan Rybchik) šajā spēlē gūst savu otro hat-trick izslēgšanas spēles kārtā.

Ņemot vērā izslēgšanas kārtas spēļu nopietnību, abu komandu spēlētāji koncentrējās uz kļūdu meklēšanu pretinieka spēlē, jo izmantojot tās varētu mainīt spēles gaitu. “Zemgale/LLU” piektajā minūtē nopelnīja noraidījumu un uz divām minūtēm bija spiesta pievērsties savu vārtu aizsardzību. Atsākot spēlēt vienādos sastāvos, astotā minūtē uz vārtiem ripu raidīja aizsargs Vjačeslavs Minajevs, bet tās lidojumu pielaboja un spēlēs rezultātu atklāja Ivans Ribčiks (Ivan Rybchik) #19 – 0:1. “Mogo” savukārt izmantoja vairākumā iegūto ripas kontroli un trešdaļas septiņpadsmitajā minūtē ar Elvija Želubovska gūtiem vārtiem, izlīdzināja rezultātu – 1:1. Trešdaļas noslēgumā ledus saimnieki iedzīvojās lielā mazākumā un šo iespēju, pēc Kriša Grundmaņa raidījuma, izmantoja uzbrucējs Kristaps Millers #44, izvirzot “Zemgale/LLU” vadībā – 1:2.

Otrā trešdaļas gaitu ietekmēja spēle nevienlīdzīgos sastāvos un arī kļūdas, kuras pretinieki nekavējoties izmantoja. Trešdaļas ceturtajā minūtē “Mogo” uzbrucējs Elviss Želubovskis vairākumā izlīdzināja spēles rezultātu – 2:2. Turpinājumā rīdzinieki veidoja ļoti bīstamus pretuzbrukumus, bet par laimi ar tiem tika galā vārtsargs Reinis Petkus #45. Astoņpadsmitajā minūtē “Zemgale/LLU”, būdams vairākumā, atguva vadību rezultātā. Pēc Kristapa Jākobsona raidījumu, vārtu priekšā ripu vārtos mēģināja ieraidīt Artūrs Āboliņš. Vārtsargs Henrijs Ančs ripu atvairīja, bet tur pat vārtu priekšā, krītot no kājām, to vārtos ieraidīja Ivans Ribčiks (Ivan Rybchik) #19 – 2:3. Pēc pusotra minūtes “Mogo” uzbrucējs Juris Ziemiņš, pēc ātra pretuzbrukuma, izlīdzināja spēles rezultātu – 3:3. Tomēr “Zemgale/LLU” spēja uzspiest savu spēles scenāriju un trešdaļas pēdējā minūtē, pēc Artūra Āboliņa piespēles, uzbrucējs Ivans Ribčiks (Ivan Rybchik) #19, izvirzīja jelgavniekus vadībā ceturto reizi – 3:4.

Trešā trešdaļā “Zemgale/LLU” spēlētāji ārkārtīgi koncentrējās uz precīzu spēli, lai nepieļautu kļūdas. Arī “Mogo” spēlētāji bija ne mazāk motivēti mainīt spēles gaitu. Par to vien liecina tas, ka trešajā trešdaļā komandas nenopelnīja nevienu noraidījumu. Tomēr jelgavnieki bija precīzāki un neļāva ledus saimniekiem izpausties uz ledus, ka rezultātā spēja nosargāt rezultātu un panākt trešo uzvaru sērijā.

Sestā izslēgšanas kārtas spēle tiks aizvadīta 2018. gada 06. martā, Jelgavas ledus hallē, plkst.19:30 uz kuru tiek aicināti visi jelgavnieki, lai ar savu emocionālo atbalstu palīdzēt vīriem. Milzīgs paldies tiem, atbalstītājiem, kuri šodien bija kopā ar mums “Mogo” ledus hallē, Rīgā. Mēs Jūs dzirdējām!!!

Spēles galerija

Spēles apskats

Leave a Reply