Trešajā “Amber Puck Pro 2019” turnīra spēlē HK “Zemgale/LLU” tikās ar HK “Liepāja”, izcīnot uzvaru ar rezultātu 4:2 (0:0; 2:1; 2:1), kas ļāva jelgavniekiem ieņemt trešo vietu sacensībās.

Trešajā spēles dienā jelgavnieki tikās ar mūžīgi principiāliem Optibet hokeja līgas pretiniekiem – HK “Liepāja” un uzvara par kuriem varētu garantēt iespēju ieņemt turnīra trešo vietu. Pirmo trešdaļu komandas aizvadīja bez gūtiem vārtiem, bet otrajā trešdaļā spēles rezultātu atklāja liepājnieks Frenks Razgals – 0:1. Otrās trešdaļas vidū “Zemgale/LLU” izmantoja vairākumus un pārņēma spēles iniciatīvu savās rokās. Sākumā vārtus pēc Mārtiņa Mežuļa piespēles guva Juliāns Misjus, bet trešdaļas izskaņā vārtus guva Vladislavs Adeļsons – 2:1. Otrās trešdaļas beigas atzīmējās ar abu komandu leģionāru kautiņu. Liepājnieku lietuvietis Mark Kaleinikovas izaicināja uz dūru vicināšanu amerikāni Preston Ames un pēc neizšķirtas cīņas abi hokejisti tika noraidīti līdz spēles beigām, jo bija nometuši cimdus.

Trešā trešdaļā iniciatīva piederēja “Zemgale/LLU” hokejistiem, bet liepājnieki spēja veidot ātrus un bīstamus pretuzbrukumus. Trešdaļas vidū Krievijas izcelsmes jelgavnieku leģionārs Antons Minajevs guva trešos vārtus un nostiprināja savas komandas pozīciju – 3:1. HK “Liepāja” uzbrucējs Frenks Razgals veic ātru pretuzbrukumu un atgrieza spēlē intrigu – 3:2. Spēles noslēgumā liepājnieki nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju un ripu ledus saimnieku vārtos ieraidīja Krievijas leģionārs Viktors Vasiļjevs – 4:2, tādā veidā panākot iespēju “Zemgale/LLU” ieņemt turnīra trešo vietu.

Leave a Reply