Savā trešā “Amber Puck Pro” turnīra spēlē “Zemgale/LLU” tikās ar jauno Optibet hokeja līgas vienību – HK “Lido”. Kautiņu un asumu pārpilnā spēlē jelgavnieki izcīnījuši pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 11:1.

Jau no pirmām spēles minūtēm, krietni ātrāki “Zemgale/LLU” spēlētāji pārņēma spēles vadību savās rokās un neatlaida to līdz pat spēles beigu signālam. Vārtu guvumi tika panākti viens aiz otra visas spēles garumā. HK “Lido” jaunie spēlētāji, kuri pagājušā sezonā 1. līgā ieņēma ceturto vietu, nespējot tik līdz jelgavnieku spēlētājiem, bieži izmantoja ne pārāk tīrus paņēmienus un nopelnīja pārāk daudz noraidījumu. Tomēr neskatoties uz to, trešā trešdaļā viņiem izdevās gūt goda vārtus.

Trijās turnīra spēlēs “Zemgale/LLU” izcīnīja divas uzvaras un cieta vienu zaudējumu un līdz ar to ieņēma otro vietu. Par turnīra labāko aizsargu, tika atzīts jelgavnieku kapteinis – Krišs Grundmanis. Komandas galvenais treneris ir apmierināts ar panākto rezultātu, jo vairāk viņu interesēja, kā spēlētāji izpilda savus uzdevumus, gatavojoties jaunajai  sezonai.

“Zemgale/LLU” turpinās gatavoties sezonai ar dalību turnīrā “Donbass Open Cup 2018”, kurš no 6. līdz. 8. septembrim norisināsies Družkivka (Ukraina). Komanda turnīrā aizvadīs trīs spēles ar Ukrainas hokeja līgas komandām – “Kremeņčuk”, “Belij Bars” un “Donbass”.

Savu pirmo Optibet hokeja līgas spēli HK “Zemgale/LLU” aizvadīs Rīgā, 2018. gada 12. septembrī, kur tiksies ar Latvijas čempionu vienību – HK “Kurbads”. Ar rīdziniekiem mūsu puiši ir aizvadījuši jau divas pārbaudes spēles, kurās cieta zaudējumus, bet cer uz čempionāta sākumu cīnīties vienā līmenī ar pretiniekiem.

Amber Puck Pro turnīra tabula

Vieta Komanda Spēles Punkti
1. Kurbads 3 9
2. Zemgale/LLU 3 6
3. Liepāja 3 3
4. Lido 3 0

Leave a Reply