Optibet hokeja līgas pusfināla izslēgšanas otrajā spēlē “Kurbads” atkārtoti pieveica “Zemgale/LLU” ar rezultātu – 3:0 (1:0; 1:0; 1:0). Salīdzinot ar pirmo spēli jelgavnieki uzlaboja ripas kontroli, bet pietrūkstot metieniem uz pretinieku vārtiem, nespēja sagādāt uzvaras prieku ne sev, ne saviem atbalstītājiem.

Pirmo trešdaļu “Zemgale/LLU” uzsāka ar aktīviem uzbrukumiem, kuri ļāva pārņemt ripas kontroli. Par labu jelgavniekiem nāca arī “Kurbads” spēlētāju noraidījumi. Diemžēl “Zemgale/LLU” spēlētājiem pietrūka tendences noslēgt uzbrukumus ar metieniem uz vārtiem un četri vairākumi netika izmantoti. Savukārt “Kurbads” spēlētājiem paveicās krietni vairāk, jo trešdaļas vidu pēc Mārtiņa Cipuļa uzmetiena uz aizsardzības laukuma centra, ripa rikošetā no Jāņa Straupes ķermeņa ielidoja Riharda Cimermaņa sargātajos vārtos – 1:0.

Otrajā trešdaļā “Zemgale/LLU” spēlētāji turpināja spēli līdzīgā gaitā, bet trešdaļas septītā minūtē nonāca mazākumā, kas ļāva “Kurbads” uzbrucējam Jānim Spruktam dubultot rīdzinieku pārsvaru – 2:0. Līdz otrās trešdaļas beigām jelgavnieki vēl divas reizes nonāca mazākumā un tā arī nespēja saasināt spēli pie Ulda Čalpas sargātiem vārtiem un izjuta pamatīgu deficītu metienos uz vārtiem.

Trešajā trešdaļā “Zemgale/LLU” spēlētāji beidzot sāka mest uz pretinieku vārtiem un radīt bīstamas situācijas to priekšā. Par nelaimi trešdaļas devītā minūtē, būdams mazākumā, ielaida savos vārtos “Kurbads” aizsarga Mārtiņa Giptera raidīto ripu – 3:0. Spēlējot trijās maiņās “Zemgale/LLU” mēģināja lauzt spēles gaitu. Aizsarga Kristapa Jākobsonu vārtus neieskaitīja, jo tie tika gūti ar kāju. Vēl divi noraidījumi mazināja jelgavnieku spējas atspēlēties un “Zemgale/LLU” piedzīvoja otro zaudējumu izslēgšanas kārtas spēlē ar rezultātu – 3:0 (1:0; 1:0; 1:0).

Trešā spēle starp abām komandām notiks 9. martā Jelgavas ledus hallē un sākies plkst.17:00.

Spēles galerija

Spēles apskats

Spēles ieraksts

Leave a Reply