Spraigā un dūru kauju pārpilnā Optibet hokeja līgas regulārā čempionāta spēlē starp HS “Rīga” un “Zemgale/LLU”, jelgavnieki panāca pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 1:4 (0:1; 1:1; 0:2). “Zemgale/LLU” uzbrucējs Ēriks Žohovs spēlē guva savus piektos vārtus četrās sezonas spēlēs.

Pēc pagājušās nedēļas spēles, kurā HS “Rīga” piedzīvoja zaudējumu ar graujošo rezultātu 2:9, bija skaidrs, ka pretinieks mainīs savu spēles taktiku. Tāpēc “Zemgale/LLU” spēlētāji bija gatavi tam un no pirmām spēles minūtēm pārņēma ripas kontroli, praktiski nepametot rīdzinieku aizsardzības zonu. HS “Rīga” spēlētāji ar grūtībām tika galā ar spiedienu un līdz pirmās trešdaļas vidum nopelnīja divus noraidījumus, bet spēja tos izturēt bez vārtu zaudējumiem. Jelgavniekiem ilgi neizdevās atklāt spēles rezultātu, bet divpadsmitajā minūtē pēc aizsarga Danil Dolgushkin piespēles, ripu vārtos ieraidīja uzbrucējs Ēriks Žohovs – 0:1 un tādā veidā gūstot savus piektos vārtus četrās spēlēs. Pirmā trešdaļā spēles rezultāts vairs nemainījās, bet metienu attiecība bija par labu “Zemgale/LLU” spēlētājiem, kuri izdarīja piecpadsmit metienus, bet pretinieks trīs reizes mazāk – sešus.

Otrā trešdaļa sākās ar pirmām dūru kaujām un noraidījumiem, kuri spēja izlīdzināt spēles gaitu. Trešdaļas vidū HS “Rīga” spēlētāji izmantoja iegūto vairākumu un ar Kristapa Skrastiņa gūtiem vārtiem izlīdzināja spēles rezultātu – 1:1. “Zemgale/LLU” atbildēja ar spiedienu uz pretinieku vārtiem, kura noslēdzās ar kautiņu pie pretinieku vārtiem. Trešdaļas pēdējā minūtē pēc Matīsa Gelažis un Ērika Žohova piespēlēm, uzbrucējs Ričards Bernhards atjaunoja jelgavnieku vadību ar rezultātu – 1:2.

Pēdējā trešdaļa īpaši izcēlās ar kautiņiem un noraidījumiem. Rīdzinieki kopā nopelnīja deviņus noraidījumus, bet jelgavnieki – astoņus. Tomēr pārsvars vairāk bija “Zemgale/LLU” pusē un trešdaļas trīspadsmitā minūtē, pēc Ivan Rybchik piespēles, no zilās līnijas ripu vārtos ieraidīja aizsargs Kristaps Jākobsons – 1:3. Dienu pirms tam Jākobsons aizvadīja treniņu kopā ar vārtsargiem, metot uz vārtiem un nopelnot uz rokas pamatīgu tulznu. Palīdzība vārtsargiem atmaksājās ar precīzi gūtiem vārtiem. Spēle izskaņā, sešas sekundes līdz fināla signālam, pēc Ivan Rybchik un Ērika Ozollapas piespēlēm, ripu jau tukšos vārtos ieraidīja uzbrucējs Vladislavs Adeļsons – 1:4.