6. septembrī jelgavnieki tikās ar Polijas hokeja līgas pagājušās sezonas otrās vieta ieguvējiem “Comarch Cracovia”. “Zemgale/LLU” atklāja spēles rezultātu, bet nespēja saglabāt savu pārākumu līdz trešdaļas beigām, kurā kopumā tika gūti pieci vārti, bet par vienu vairāk poļu labā – 2:3. Otrajā trešdaļā “Comarch Cracovia” guva vienu vārtus un mūsu hokejistiem apgrūtināja iespējas atspēlēties – 2:4. Trešajā trešdaļā poļi ātri guva vārtus, kas lika domāt, ka jelgavnieki nav spējīgi saņemties. Bet tad trešdaļas otrā pusē “Zemgale/LLU” atguva divus vārtus, radot paniku pretinieku rindās. Neskatoties uz pamatīgu ofensīvu, mūsu puišiem neizdevās izlīdzināt spēles rezultātu un nācās piedzīvot pirmo zaudējumu ar rezultātu 4:5 (2:3; 0:1; 2:1). Jāpiezīmē, ka trīs vārtus mūsu hokejisti guva, spēlējot vairākumā. Vārtus jelgavnieku labā spēles gaitā guva Alexander Kovyrin, Ričards Bernhards, Aleksandrs Visockis, Gatis Sprukts. Rezultatīvās piespēles Rustamam Begovam, Vladislavam Adeļsonam, Mārtiņam Mežulim, Sebastian Janda, Alexander Kovyrin (divas reizes).