LV izlases

Pēdējā “Olympic Legacy Cup 2019” spēlē Latvijas nacionālā valstsvienība hokejā piekāpās Kazahstānas izlasei spēles papildlaikā – 2:3 (0:0; 1:1; 1:1; 0:1). Visu spēli vārtos spēlēja “Zemgale/LLU” vārtsargs Rihards Cimermanis, kuram izdevās atvairīt 37 pretinieka metienus. Vladislavs Adeļsons atzīmējās ar rezultatīvo piespēli pie otrā vārta guvuma.

Kazahstānas valstsvienību pārstāvēja hokejisti no valsts čempionāta. Puse no komandas sastāva spēlē KHL vienības “Astanas Baris” farm klubā “Nomad Astana” (valsts vicečempioni). Astoņiem no spēlētājiem ir pieredze spēlējot KHL, bet Pasaules Čempionātā spēlējis vien viens cilvēks. Šo sastāvu varētu nodēvēt par Kazahstānas čempionāta klubu izlasi, kuri tikās ar Latvijas klubu izlasi, kas noteikti ir ļoti vērtīga pieredze mūsu treneriem. Jāpiezīmē, ka Kazahstānas valstsvienība šādā sastāvā dosies uz Universiādi.

Šajā turnīrā ar diviem vārtu guvumiem atzīmējās aizsargs Kristaps Jākabsons, uzbrucējs Ērks Žohovs guva vienus vārtus un izdarīja vienu rezultatīvo piespēli. Vladislavs Adeļsons turnīra laikā izdarīja divas rezultatīvās piespēles, bet uzbrucējs Artūrs Homjakovs guva savus debijas vārtus spēlējot pirmo reizi Latvijas valstsvienības sastāvā. Vārtsargs Rihards Cimermanis spēlēja visas trijās spēlēs un kopā atvairīja 81 metienu no 86.

Zaudējot šajā spēlē Latvijas valstsvienība ieņēma otro vietu turnīrā. Pēc spēles komanda dodas uz Seulu un rīt dosies atpakaļceļā uz mājām.

Foto: Viesturs Koziols / Latvijas Hokeja Federācija

V. Komanda Sp. U UP ZP Z Vārti P-ti
1. Kazahstāna 3 3 0 0 0 13:5 8
2. Latvija 3 2 0 1 0 14:8 7
3. Japāna 2 0 0 0 2 5:11 0
4. Dienvidkoreja 2 0 0 0 2 3:11 0

Saistītie raksti

Share