Jaunumi, OHL/Virslīga

Šodien AS “Dinamo Rīga” padomes sēdē par hokeja komandas “RĪGA’’ galveno treneri apstiprināja Valēriju Kuļibabu.

Sadarbības līguma ar hokeja klubu “Zemgale” ietvaros tika panākta abpusēja vienošanās, ka komandas HK ”Zemgale”  galvenais treneris V. Kuļibaba  2020./2021. g. sezonā pildīs galvenā trenera pienākumus HK “RĪGA” dalībai Jaunatnes hokeja līgā (MHL). 

Padome apstiprināja Valēriju Kuļibabu par hokeja komandas “RĪGA” galveno treneri un uzdeva izstrādāt HK RĪGA komandas jaunās sezonas sagatavošanās plānu, kā arī iesniegt padomei priekšlikumus par galvenā treneru asistentu un komandas spēlētāju kandidātiem.

Avots

Darbs ar “Zemgale/LLU” netiks nekādā veidā traucēts

Darbs ar “Zemgale/LLU” netiks nekādā veidā traucēts, jo hokejistu treniņi notiks līdzšinējā līmenī un apjomā pieredzējušu treneru vadībā. HK “Zemgale/LLU” direktors Aivars Zeltiņš uzsver, ka pozitīvi novērtē Kuļibaba veikumu, kas nav palicis nepamanīts arī Rīgas “Dinamo” vadībai. Līdz ar Kuļibabas pāriešanu uz HK “Rīga” treniņi un tālākā HK “Zemgale/LLU” izaugsme neapstāties.

“Pirmssezonas treniņu nometnē darbu nodrošinās treneri Igors Ļebedevs un Artūrs Āboliņš, kuri klubu līdz šim trenēja Kuļibabas vadībā,” bilst Zeltiņš.

Share

Leave a Reply