JLSS

Pirms starta LBJČH čempionātā, “JLSS U17” vienība 2018. gada 01. septembrī Jelgavas ledus hallē tikās ar vienaudžiem no Igaunijas – HK “Panter”. Jelgavnieki ātri izvirzījās vadībā, bet nespēja nosargāt rezultātu līdz spēles beigām, ļaujot igauņiem to izlīdzināt un noslēdzot pamatlaiku ar rezultātu – 3:3 (2:2; 1:0; 0:1).

No pirmām minūtēm igauņu viesi parādīja, ka nebūs ar pliku roku ņemami un jelgavniekiem nācās mocīties līdz trešdaļas vidum bez gūtiem vārtiem. Trešdaļas vidū Ričards Briņecs izmantoja pretinieka spēlētāju maiņu, ātri ieslidoja viņu zonā, kur apspēlēja trīs (!!!) pretiniekus un atklāja spēles rezultātu – 1:0. Nedaudz vēlāk “JLSS U17” vairākumu izmantoja aizsargs Bogdans Hodass, kurš pēc iemetiena saņēma ripu no zilās līnijas ieraidīja to vārtos – 2:0. Jelgavnieki pēc izvirzīšanas vadībā atslābinājās un tas noveda pie divām zaudētām ripām trešdaļas izskaņā – 2:2.

Otrā trešdaļā psiholoģiskais pārsvars bija “JLSS U17” pusē, bet ripa pārāk bieži slīdēja nost no pašu nūjām un nelidoja iekšā HK “Panter” vārtos. Vienīgos vārtus trešdaļas laikā guva Ričards Briņecs, panākot nedrošo pārsvaru – 3:2.

Trešā trešdaļā abās komandās sāka pieklibot spēles disciplīna, ka rezultāta bieži nācās spēlēt nevienlīdzīgos sastāvos. Jelgavnieki neizmantoja visas savas iespējas, trešdaļas gaitā raidot ripu garām vārtiem. Toties HK “Panter” trešdaļas izskaņā spēja uzspiest savu spēli un panākt spēles izlīdzinājumu – 3:3.

Pēcspēles metienos precīzāki bija “JLSS U17” spēlētāji, kuri piecās sērijās ieraidīja četras ripas, bet viesi – trīs.

Pirmo LBJČH spēli “JLSS U17” aizvadīs 2018. gada 08. septembrī, Jelgavas ledus hallē, plkst.14:15., tiekoties ar HK “IHS/Prizma”.