JLSS

Jelgavas ledus sporta skolas (JLSS) hokeja komandai “JLSS U17” aprīlī bijā jāaizvada trīs spēles un visās jāuzvar, lai varētu pretendēt uz bronzas medaļām. Jelgavnieki uzvarēja tikai vienā un piekāpās divās spēlēs, noslēdzot sezonu piektajā vietā.

6.aprīlī Jelgavas ledus hallē “JLSS U17” tikās ar trešās vietas īpašniekiem no HK “IHS/Pārdaugava” un jau no pirmās trešdaļas izvirzījās spēles vadībā ar Klāva Veinberga un Kristera Brauna gūtiem vārtiem. Otrās trešdaļas sākumā, trīs minūšu laikā pretinieks izlīdzināja spēles rezultātu, bet tās beigās Kristers Brauns atgrieza vadību “JLSS U17” rokās. Trešās trešdaļas sākumā Klāvs Veinbergs un Artūrs Karaša guva divus vārtus uz kuriem pretinieks atbildēju ar vieniem vārtiem, kas bija nepietiekami, lai atņemtu JLSS puišiem uzvaru ar rezultātu 5:3 (2:0; 1:2; 2:1). Ar divām rezultatīvām piespēlēm spēlē izcēlās Daniels Šeršņovs un Artūrs Karaša. Pa vienai piespēlei Daniela Goršānova, Ričarda Briņeca un Raivo Gredzena kontā.

20.aprīlī jelgavnieki savās mājās uzņēma sestā vietā atrodošos liepājniekus no “LSSS”, kuri ar savu raksturīgu jūras pilsētas raksturu, spēja nolaupīt iespēju gūt čempionāta bronzas medaļas. Jau pirmajā spēles minūtē “LSSS” uzbrucējs Niks Zīle izvirzīja viesus vadībā – 0:1. Tikai trešās trešdaļas sākumā Klāvs Veinbergs spēja izlīdzināt spēles rezultātu (1:1), bet trešdaļas vidū viesu uzbrucējs Dāvis Borozinskis atjaunoja savas komandas vadību (1:2). Sešas minūtes līdz spēles beigām Kristers Brauns vairākumā atkārtoti izlīdzināja rezultātu (2:2). Četras minūtes līdz spēles beigām “LSSS” uzbrucējs Deniss Vilmanis pārsteidza jelgavniekus ar uzvaras vārtiem – 2:3 (0:1; 0:0; 2:2). Šīs zaudējums bija viss nepatīkamākais šajā sezonā, jo “LSSS” uzvara nedotu nekādus bonusus, jo viņu sestā vieta čempionāta jau bija garantēta, pat ja viņa uzvarētu visas spēles.

22.aprīlī Jelgavas ledus hallē mūsu puiši tikās ar “DLSS” (Daugavpils) hokejistiem, uzvara pret kuriem, varētu “JLSS U17” garantēt vismaz ceturto vietu čempionātā. Bet arī šajā reizē sagādāja nepatīkamu zaudējumu ar rezultātu 4:5 (2:1; 1:2; 1:2). Spēles otrajā minūtē Kristers Brauns izvirzīja jelgavnieku vadībā, bet piecpadsmitajā minūtē vairākumā to dubultoja. Divas minūtes vēlāk “DLSS” spēja atgūt vienus vārtus – 2:1. Otrās trešdaļas otrā minūtē daugavpilieši izlīdzināja rezultātu, bet divas minūtes vēlāk Raivo Gredzens atjaunoja “JLSS U17” vadību – 3:2. Trešdaļas vidū viesi izmantoja vairākumu un atkārtoti izlīdzināja spēles rezultātu – 3:3. Trešās trešdaļa pirmā daļā “DLSS” pielika spēkus un līdz trešdaļas vidum spēja gūt divus vārtus, atraujoties no jelgavniekiem – 3:5. Līdz trešdaļas beigām jelgavnieku rindās vārtus guva uzbrucējs Ričards Brauns, bet tas arī bija viss. “JLSS U17” zaudēja iespēju iegūt čempionāta ceturto vietu – 4:5 (2:1; 1:2; 1:2).

“JLSS U17” uzbrucējs Artūrs Karaša kļuva par čempionāta rezultatīvāko spēlētāju, gan pamatturnīra, A grupas un fināla grupas griezumā. Vēsturiskā statistikā viņš iekļūs ar 20 spēlēs nopelnītiem 60 punktiem – 41 vārti un 19 rezultatīvas piespēles. Uzbrucējs Ričards Briņecs guva 23 vārtus un izdarīja 16 rezultatīvas piespēles, kas kopsummā veido 39 punktus. Uzbrucējs Kristers Brauns čempionātā guva 35 punktus (14+21), bet Klāvs Veinbergs – 32 (11+21). Vārtsargs Mariuss Bajaruns-Galejs vidēji spēlē ielaida 1.83 ripu, bet Artjoms Ļeščenko – 3.26.