JLSS

Novembrī “JLSS U17” jaunieši aizvadīja piecas spēles, kurās izcīnīja trīs uzvaras un piedzīvoja divus zaudējums. Zaudējums pret “LSSS” bija viss sāpīgākais, jo turnīra tabulā zemāk stāvošā komanda, atņēma trīs svarīgus punktus jelgavniekiem.

3. novembrī “JLSS U17” savās mājās Jelgavas ledus hallē tikās ar samērā vienlīdzīgu pretinieku – “Daugava/Sāga”. Līdz pirmās trešdaļas vidum pretinieki paspēja izvirzīties vadībā ar diviem gūtiem vārtiem, bet jelgavnieki spēja vairākumā atbildēt ar vieniem vārtiem. Otrajā trešdaļā “JLSS U17” guva trīs vārtus un izvirzījās spēles vadībā. Trešajā trešdaļā katra komanda guva pa vieniem vārtiem un “JLSS U17” svinēja uzvaru ar rezultātu – 5:3 (1:2; 3:0; 1:1). Šajā spēlē Artūrs Karaša izcēlās ar trim gūtiem vārtiem, bet pa vieniem – Klāvam Veinbergam un Kristeram Braunam.

Jau nākamajā dienā, 4. novembrī, mūsu puiši devās izbraukumā uz Rīgu, kur tikās ar HK “Pirāti” vienaudžiem. Pirmajā trešdaļā katra no komandām guva pa vieniem vārtiem, bet jau otrajā “Pirāti” izvirzījās vadībā un pirms pēdējā spēles nogriežņa bija vadībā ar vienu vārtu pārsvaru. Toties trešajā trešdaļā spēles iniciatīva pilnība piederēja “JLSS U17” hokejistiem, kuri guva piecus vārtus, izcīnot uzvaru visā spēlē ar rezultātu – 3:7 (1:1; 2:1; 0:5). Artūrs Karaša otrā spēlē pēc kārtas izcēlās ar “hat-trick”. Ričards Brauns guva divus vārtus, bet pa vieniem vārtiem Ričarda Briņeca un Iļjas Kirilova kontā.

Pirms svētku dienā, 17. novembrī, Jelgavas ledus hallē “JLSS U17” jaunieši tikās ar LBJČH turnīra līderiem – “HSR 2003”. Diemžēl patīkams pārsteigums izpalika un jelgavnieki piekāpās pretiniekiem ar rezultātu – 2:6 (1:1; 0:2; 1:3). Ar vārtiem spēlē atzīmējās Ričards Briņecs un Kristers Brauns.

24. novembrī “JLSS U17” devās izbraukumā uz Ventspili, kur tikās ar vājāku pretinieku – HK “Venta 2002”. Jelgavas jaunie hokejisti izvirzījās spēles vadībā jau 23 sekundē un neatlaida to līdz spēles beigām, panākot uzvaru ar rezultātu – 2:10 (1:5; 0:1; 1:4). Ar diviem vārtu guvumiem spēlē atzīmējās Ričards Briņecs, Ēriks Sčerbakovs un Artūrs Karaša. Pa vieniem vārtiem Klāva Veinberga, Vitālija Čerkasa, Ričarda Brauna un Ričarda Kondrova kontā.

Pēdējā mēneša spēlē, 29. novembrī, izbraukumā Liepājā, “JLSS U17” tikās ar vieniem no saviem tuvākiem konkurentiem LBJČH turnīra tabulā – “LSSS”. Spēle norisinājās ļoti spraigi. Pirmā trešdaļa noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu, komandām gūstot pa vieniem vārtiem. Otrajā trešdaļā liepājnieki izvirzījās vadībā ar diviem gūtiem vārtiem, uz ko “JLSS U17” spēja atbildēt ar vieniem. Trešās trešdaļas sākumā mūsu puiši izlīdzināja rezultātu, bet ceturtā trešdaļas minūtē komanda zaudēja koncentrāciju un “LSSS” hokejisti trīs minūšu laikā guva trīs ripas. “JLSS U17” jaunieši bija spiesti sākt atspēlēties. Divus vārtus atgūt izdevās, bet pēdējā minūtē, kad vārtsargs tika nomainīts pret sesto laukuma spēlētāju, “LSSS” ieraidīja ripu tukšos vārtos un atņēma jelgavniekiem svarīgus trīs punktus – 5:7 (1:1; 1:2; 3:4). Divus vārtus šajā spēlē guva Artūrs Karaša, bet pa vieniem guva – Ričards Briņecs, Klāvs Veinbergs un Vitālijs Čerkass.

Foto galerija

Saistītie raksti

Share