Jaunieši (JLSS)

Jelgavas ledus sporta skolas hokeja komanda “JLSS U15” 2018. gada 9. septembrī Jelgavas ledus hallē sāka savu sezonu Latvijas čempionātā, tiekoties ar “Ozolnieki Juniors” vienību. Jelgavnieki pirmajā trešdaļā izvirzījās spēles vadībā, bet Zemgales derbija noslēgumā zaudēja pēcspēles soda metienos ar rezultātu 4:5 (3:1, 0:1; 1:2; 0:1).

Jelgavnieki jau spēles trešajā minūtē izvirzījās vadībā un līdz trešdaļas beigām guva trīs vārtus, bet “Ozolnieki Juniors” tikai vienus. Otrā trešdaļā “JLSS U15” tik labi neveicās ar vārtu guvumiem un trešdaļas noslēgumā puiši atslābinājās, kas ļāva pretiniekam kritiski samazināt rezultāta atšķirību – 3:2. Trešajā trešdaļā “Ozolnieki Juniors” atguva otru elpu un izvirzījās vadībā ar rezultātu – 3:4. Spēles pēdējā minūtē Helmuts Spriņģis glābj savu komandu no zaudējuma pamatlaikā, izlīdzinot spēles rezultātu – 4:4. Pēcspēles metienos precīzāki bija “Ozolnieki Juniors” jaunieši un jelgavniekiem no Zemgales derbija tiek tikai viens punkts.

Rezultatīvākie “JLSS U15” uzbrucēji Rūdolfs Muraško un Helmuts Spriņģis spēlē katrs guva pa diviem vārti un izdarīja divas rezultatīvas piespēles (2+2). Ar rezultatīvām piespēlēm atzīmējās Mārtiņš Krišs Krūklītis, Viktors Davidovs un Kristers Vītoliņš.