JLSS

Novembrī “JLSS U15” aizvadīja trīs spēle, divās no kurām pavisam nedaudz pietrūka līdz uzvarām, kuras komandas ir nepieciešams, lai iekļūtu LBJČH turnīra trijniekā.

4. novembrī “JLSS U15” tikās ar pretiniekiem no “Pārdaugava 06” un jau spēles sākumā rādīja fenomenālo sniegumu, pirmajā trešdaļā gūstot divus vārtus mazākumā. Otrās trešdaļas sākumā viesi atguva vienus vārtus, bet jau pēc piecām sekundēm Kristers Vītoliņš atjaunoja “JLSS U15” divu vārtu pārsvaru. Bet viss fenomenālais izgaisa otrās trešdaļas otrā pusē, kad jelgavnieki palika lielā mazākumā un viesi vienas minūtes laikā izmantoja abus vairākumus, izlīdzinot spēles rezultātu. Trešā trešdaļā norisinājās īstā drāma, kurā pārāki izrādījās “Pārdaugava 06” spēlētāji, gūstot četrus vārtus pret jelgavnieku diviem un rezultātā “JLSS U15” piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu – 5:7 (2:0; 1:3; 2:4).

Pirms svētku dienā, 17. novembrī “JLSS U15” devās izbraukumā uz Rīgu, kur tikās ar vienaudžiem no “Pārdaugava 04”. Jelgavnieki, ar vieniem gūtiem vārtiem, izvirzījās spēles vadībā pirmajā trešdaļā. Otrās trešdaļas sākumā ledus saimnieki atbildēja ar diviem gūtiem vārtiem, bet otrajā trešdaļas daļā “JLSS U15” atbildēja arī ar diviem gūtiem vārtiem, saglabājot savu pārsvaru. Trešās trešdaļas sākumā  “Pārdaugava 04” atkal izdevās izlīdzināt spēles rezultātu, bet trešdaļas izskaņā Kristera Vītoļina gūtie vārti atnes uzvaru “JLSS U15” komandai – 3:4 (0:1; 2:2; 1:1).

25. novembrī, Ozolniekos, “JLSS U15” tikās ar saviem principiāliem pretiniekiem no “Ozolnieki Juniors”. Pirmajā trešdaļā abas komandas pa vienai reizes izmantoja vairākumus un noslēdza to ar neizšķirtu rezultātu. Otrajā trešdaļā ar vieniem gūtiem vārtiem vadībā izvirzījās “Ozolnieki Juniors” spēlētāji. Trešā trešdaļā pretinieks dubultoja savu pārsvaru un ar “JLSS U15” uzbrucēja Kristera Vītoliņiem vienīgajiem gūtiem vārtiem, nepietika līdz spēles rezultāta izlīdzināšanai – 3:2 (1:1; 1:0; 1:1).

Saistītie raksti

Share