Jaunieši (JLSS)

“JLSS U13 A” martā aizvadīja trīs spēles, kurās piedzīvoja divus zaudējumus, bet batālijā ar liepājniekiem izcīnīja uzvaru. Komanda atrodas čempionāta tabulā devītā vietā, bet neskatoties uz to, komandā progresē hokejisti ar labām dotībām un izteiksmīgākais no tiem Olafs Bindulis.

9.martā “JLSS U13 A” devās izbraukuma spēlē uz Mārupi, kur tikās ar piektās vietas īpašniekiem HS “Mārupe Zaļi”, kurus šajā sezonā vēl nav izdevies uzvarēt. Arī šoreiz mārupieši izvirzījās spēles vadībā un neatlaida to līdz pašām beigām – 3:8 (2:3; 0:4; 1:1).

16.martā dramatisku un aizraujošo spēli jelgavnieki aizvadīja savās mājās, kur viesojās hokejisti no Liepājas “LSSS”. “JLSS U13 A” spēlētāji ātri izvirzījās vadībā, bet viesi spēja panākt spēles izlīdzinājumu trešajā trešdaļā. Spēles uzvarētājs tika noteikts pēcspēles metienos, kuros veiksmīgāki bija “JLSS U13 A” spēlētāji, kuri svinēja uzvaru ar rezultātu 5:4 (3:2; 1:1; 0:1; 1:0).

23.martā mūsu puiši izbraukumā tikās ar “Valmieras HK/BSS” vienaudžiem. Ceturtā vietā atrodošies valmierieši satikās ar pamatīgu “JLSS U13 A” pretestību un spēja gūt vienīgos vārtus trešās trešdaļas noslēgumā 0:1 (0:0; 0:0; 0:1).