JLSS

Abām JLSS U-11 vecuma grupas komandām nācās smagi cīnīties par savām vietām turnīra tabulā. Bija gan panākumi, gan kritumi. Tomēr kopumā komandas turas stabili, lai skatītos pozitīvi nākotnē.

“JLSS U11 A” pēdējā gada mēnesī aizvadīja trīs spēles, kurās divās pieveica vājākos pretiniekus, bet zaudēja turnīra līderiem. 2. decembrī pārliecinoši tika pieveikti vienaudži no “Vilnius SLRA” – 6:2 (1:1; 2:1; 3:0), bet 9. decembrī – “THK/Talsu NSS” – 4:3 (3:0; 0:1; 1:2).

Smagākā cīņa bija pret turnīra līderiem “HS Rīga 2009”, kura tika aizvadīta 16. decembrī izbraukumā. Rīdzinieki jau pirmajā trešdaļā izvirzījās vadībā ar trim gūtajiem vārtiem. Otrā trešdaļā “JLSS U11 A” jaunieši vienus vārtus atguva, bet trešā trešdaļā sākās atklāts hokejs, kurā jelgavniekiem pietika spēku izlīdzināt spēles gaitu un nācās atzīt pretinieku pārākumu visā spēlē ar rezultātu – 3:6 (0:3; 1:0; 2:3).

15 Brocēnu NBJSS 08 14 4

Decembrī “JLSS U11 B” komanda aizvadīja vien divas spēles, bet tās notika ar tuvākiem konkurentiem turnīra tabulā – “Pārdaugava 09” un “DLSS-2”. Sāpīgo zaudējumu pēcspēles metienos nācās piedzīvot 9. decembrī pret “Pārdaugava 09” – 0:1, kaut gan pretiniekam izdevās atņemt vienu punktu. 16. decembrī mūsu puiši panāca uzvaru pašā spēles izskaņā un uzvarēja “DLSS-2” ar minimālo pārsvaru rezultātā. Līdz ar to komanda no sestās vietas turnīra tabulā, pakāpās uz piekto un saglabā iespējas pacīnīties par iekļūšanu labāko trijniekā.