JLSS, LV izlases

Četri Jelgavas ledus sporta skolas (JLSS) audzēkņi Austrijā aizvadīja rezultatīvo starptautisko turnīru Latvijas U-16 nacionālās valstsvienībās sastāvā un ieņēma turnīra otro vietu.

No 22. līdz 24. augustam Latvijas U-16 nacionālā valstsvienība Austrijas pilsētā Zell am See aizvadīja trīs spēles ar vienaudžiem no Austrijas, Vācijas un Šveices. Uzvara pār Austriju tika panākta ar graujošo rezultātu 11:2, Vācija tika pārspēta ar rezultātu 5:3, bet Šveices jauniešu priekšā nācās piekāpties ar rezultātu 4:8.

JLSS valstsvienībā pārstāvēja uzbrucēji Artūrs Karaša, Klāvs Veinbergs, Ričards Briņecs  un aizsargs Bogdans Hodass. Visās trijās spēlēs Artūrs Karaša guva 3 vārtus, izdarīja 1 rezultatīvo piespēli, sešas minūtes pavadīja uz sodītā soliņa un turnīru noslēdza ar rezultativitātes koeficientu -2. Klāvs Veinbergs turnīrā guva 1 vārtus, nopelnīja 2 soda minūtēs un turnīru noslēdza ar rezultativitātes koeficientu -4. Ričards Briņecs izdarīja vienu rezultatīvo piespēli, nenopelnīja nevienu noraidījumu un noslēdza turnīru ar rezultativitātes koeficientu -2. Aizsargs Bogdans Hodass izdarīja 2 rezultatīvas piespēles, divas minūtes pavadījis uz sodīto soliņa un noslēdza turnīru ar rezultativitātes  koeficientu +1.

Share