LV izlases

Latvijas klubu izlase HK “Zemgale/LLU” galvenā trenera Valērijas Kuļibabas vadībā 18. un 19. aprīlī aizvadīja divas pārbaudes spēles ar Ķīnas nacionālo izlasi. Izlases sastāvā tika iekļauti pieci mūsu kluba spēlētāji, kuri kopā ar komanda guva uzvaras abās spēlēs ar rezultātu 6:2 un 5:2.

 

Latvijas klubu izlasē tika iekļauti: vārtsargs Reinis Petkus, aizsargs Kristaps Jākobsons, uzbrucēji Ričards Bernhards, Valentīns Feoktistovs un Vladislavs Adeļsons. Liels prieks par to, ka komandas kapteinis Valentīns Feoktistovs atkal ir ierindā pēc traumas sadziedēšanas, kura liedza viņam dalību Optibet hokeja līgas izslēgšanas kārtā.

Pirmajā spēlē HK “Zemgale/LLU” uzbrucēji Ričards Bernhards un Vladislavs Adeļsons guva pa vieniem vārtiem un palīdzēja komandai gūt uzvaru ar rezultātu 6:2.

Otrajā spēlē mūsu spēlētāji vārtus neguva, bet fotogrāfs paspēja fiksēt momentu, kad aizsargs Kristaps Jākobsons bija iesaistījies dūru cīņā ar Ķīnas izlases spēlētāju. Jākobsons vienmēr spēlē pašaizliedzīgi un ar to arī palīdzēja klubu izlasei gūt otro uzvaru ar rezultātu 5:2.


Latvijas klubu izlase šajā sezonā startēja trijos “Crowns Baltic Challenge” posmos – Tallinā, Klaipēdā un Valmierā/Rīgā. Visos trīs posmos Latvijas klubu izlase izcīnīja pārliecinošas uzvaras. Pagājušajā nedēļā Latvijas klubu valstsvienība viesos spēkojās ar Lietuvas izlasi. Mūsu klubu hokejisti piedzīvoja neveiksmes divās cīņās ar 1:4 un 2:3.

Izmantota informācija no lhf.lv, kur apskatīt vairāk bilžu.

Foto: EntuziastiMedia

Saistītie ieraksti

Share