Spēlētāji

Homjakovs atgriežas “Zemgale/LLU”

Līdz ar decembra izlašu pārtraukumu HK “Zemgale/LLU” notikušas dažas izmaiņas spēlētāju sastāvā. No “Mogo” atpakaļ uz Jelgavu atgriezās uzbrucējs Artūrs Homjakovs, bet aizsargu rindas papildināja Rolands Punculis. Savukārt Krievijas leģionārs Daniil Kulikov tika atskaitīts.

Artūrs Homjakovs #21 šo sezonu iesāka “Mogo” sastāvā, kurs aizvadīja astoņpadsmit spēles, kurās guva 1 vārtus un izdarīja 4 rezultatīvās piespēles. Pagājušā sezonā “Zemgale/LLU” sastāvā viņš aizvadīja 31 spēli regulārā čempionātā, guva 9 vārtus un izdarīja 14 rezultatīvās piespēles. Izslēgšanas spēļu kārtā Artūrs guva vienus vārtus.

Divdesmit četrus gadus vecais aizsargs Rolands Punculis pēdējās divās sezonās nav spēlējis lielā hokejā, bet pirms tam piecas sezonas aizvadījis Zviedrijas U-18 un U-20 Elites divīzijas komandā “Nynäshamns IF”. Rolanda Puncuļa pirmais treneris bija Jānis Kupčs un savu hokejista karjeru viņš aizsāka HS “Rīga” sistēmā: HS Rīga (2004-2008) ASK Ogre (2008-2009), SK Rīga 95 (2009-2012).

Atskaitītais Krievijas uzbrucējs Daniil Kulikov “Zemgale/LLU” sastāvā aizvadīja sešas spēles, kurās atzīmējās ar četrām rezultatīvām piespēlēm.

Share