LV izlases, Spēlētāji

“Zemgale/LLU” vārtsargs Rihards Cimermanis #1 iekļauts Latvijas izlases kandidātu sastāvā pārbaudes spēlei ar Kanādas Olimpisko komandu Rīgā, 2018. gada 04. februārī.

Latvijas izlases kandidātu sastāvā iekļauti trīs vārtsargi, astoņi aizsargi un 19 uzbrucēji.

Boba Hārtlija vadītā valstsvienība pirmo treniņu pirms spēles ar Kanādu aizvadīs 1.februārī. Tikmēr kanādieši Rīgā ieradās jau svētdien, bet kopā trenēties sāks no 29.janvāra.

Mačs Latvija – Kanāda nenorisināsies Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) oficiālajā pārtraukumā. Līdz ar to Latvijas valstsvienības sastāvā nav iekļauti vairāki potenciālie līderi no Čehijas čempionāta un citām Eiropas komandām.

2017. gada 09.-11. novembrī Latvijas hokeja izlase Francijā aizvadīja trīs spēles Euro Ice Hockey Challenge turnīrā, kurā tikās ar Baltkrievijas, Slovēnijas un Francijas valstsvienībām. Sākumā no HK “Zemgale” neviens spēlētājs netika izsaukts uz izlasi, bet negaidīti vienībai tika piesaistīts mūsu vārtsargs Rihards Cimermanis #1. Cimermanim tika uzticēts aizstāvēt izlases vārtus pret Slovēnijas valstsvienību. Viņš atvairīja 18 metienus no 19 un Latvija svinēja uzvaru ar rezultātu 4:1.

Latvijas izlases kandidāti pārbaudes spēlei ar Kanādu:

Vārtsargi: Elvis Merzļikins, Jānis Kalniņš un Rihards Cimermanis;

Aizsargi: Kristaps Zīle, Uvis Jānis Balinskis, Guntis Galviņš, Oskars Bārtulis, Artūrs Kulda, Pauls Svars, Georgijs Pujacs un Roberts Kaļķis;

Uzbrucēji: Miks Indrašis, Lauris Dārziņš, Kaspars Daugaviņš, Miķelis Rēdlihs, Ronalds Ķēniņš, Mārtiņš Karsums, Māris Bičevskis, Gunārs Skvorcovs, Emīls Ģēģeris, Gints Meija, Kirils Tambijevs, Ņikita Jevpalovs, Frenks Razgals, Rihards Bukarts, Daniels Bērziņš, Vitālijs Pavlovs, Sandis Zolmanis, Edgars Kulda un Oskars Batņa.

Izmantots materiāls no www.lhf.lv

Share