OHL/Virslīga

BEZ LĪDERIEM PIRMĀ “SAUSĀ” SPĒLE

Optibet hokeja līgas regulārā čempionāta spēlē HK “ Zemgale/LLU” izbraukumā sagrāva Latvijas čempionvienību HK “Mogo” ar rezultātu – 0:6 (0:2; 0:1; 0:3). Vārtsargs Reinis Petkus atvairīja visus četrdesmit piecus pretinieku metienus un ļāva jelgavniekiem aizvadīt pirmo “sauso” spēli sezonā.

HK “Zemgale/LLU” aizvadīja šo spēli trijās maiņās, jo sastāvā nebija iekļauti trīs vadošie uzbrucējs – Rustams Begovs, Juliāns Misjus un Vladislavs Adeļsons. Bija viegli paredzēt, ka spēles iniciatīva piederēs ledus saimniekiem, bet neviens nevarēja paredzēt, ka spēles rezultātu atklās viesi. Sestajā trešdaļas minūtē individuālā uzbrukumā Ričards Bernhards atklāja spēles rezultātu, bet vienpadsmitajā – vārtus gūs Egor Kurbatov. Teicama vārtsarga Reiņa Petkus spēle vārtos un “Zemgale/LLU” pašaizliedzība savā aizsardzības zonā, neļāva Latvijas čempioniem sarūgtināt Jelgavas hokeja atbalstītājus.

Otrajā trešdaļā turpināja dominēt HK “Mogo” spēlētāji, kuri gan nespēja izmantot vairākumus, lai varētu sākt atspēlēties. Savukārt “Zemgale/LLU” hokejisti izmantoja savu vairākumu un trešdaļas vidū trešos vārtus guva čehu leģionārs Sebastian Janda.

Trešās trešdaļas sākumā “Zemgale/LLU” pārsteidzoši pārņēma spēles iniciatīvu, kas deva komandai vēl trīs papildus vārtus. Vārtus guva Alexander Pavlenko, Daniels Goršanovs un Sebastian Janda. Otrajā trešdaļas pusē “Mogo” spēlētāji atgrieza sev spēles kontroli, bet pārspēt Reini Petkus nespēja un atzina jelgavnieku pārākumu ar rezultātu 0:6.