Informācija

Nākamnedēļ startē Optibet hokeja līgas fināla izslēgšanas kārtas spēles starp HK “Zemgale/LLU” un HK “Kurbads”. Hokeja klubs “Zemgale” jelgavnieku atbalstam Rīgā, organizēs faniem autobusa reisus uz izbraukuma spēlēm.

12. un 13. martā “Kurbads” ledus hallē, Rīgā, Lidlauka ielā 37 tiks aizvadītas pirmās divas savstarpējās spēles, kuras sāksies plkst.19:40. Abas dienas no Jelgavas ledus hallēs plkst.18:15 aties speciāls fanu autobuss, ar kuru līdz spēles norises vietai un atpakaļ, varēs nokļūt bez maksas. Ņemot vērā, ka vietu skaits autobusa ir ierobežots, tad līdz svētdienas (11. marts) vakaram ir jāpiesaka vieta autobusa, zvanot uz tālruni Nr.63007220.

Ieejas maksa “Kurbads” ledus hallē būs jāapmaksā pašiem. Ieejas maksa uz vietas “Kurbads” ledus hallē izmaksās 3 EUR par stāvvietu, bet par sēdvietu būs jāmaksā 4 EUR. Lētāk biļetes var iegādāties Internetā – 2 EUR stāvvieta, bet sēdvieta – 3 EUR. Biļetes Internetā tiek pārdotas ar “Bez rindas” servisa starpniecību (http://www.bezrindas.lv/lv/sporta-biletes/). Toties “Zemgale/LLU” abonementu īpašniekiem ieeja uz spēlēm “Kurbads” ledus hallē būs bez maksas.

Nepieciešamības gadījumā arī uz nākamām izbraukum spēlēm tiks rīkoti fanu reisi, bet par tiem informācija tiks sagatavota vēlāk.

Share