LV izlases

Divi hokeja komandas “Zemgale/LLU” aizsargi – Ēriks Ševčenko un Harijs Brants, ka arī uzbrucējs Ralfs Jevdokimovs iekļauti Latvijas nacionālā izlasē, kura no 5. līdz 8. novembrim Vācijas pilsētā Krēfeldē piedalīsies “Deutschland Cup” pārbaudes turnīrā.

Abi aizsargi nav pārāk labi pazīstami jelgavniekiem, jo Harijs Brants aizvadījis tikai vienu spēli “Zemgale/LLU” sastāvā, bet Ēriks Ševčenko pievienojās, kad komanda nonāca karantīna. Brantu Jelgavas hokeja klubam aizdeva Kanādas klubs “Acadie-Bathurst Titan”, savukārt Ševčenko sezonu sagaidīja bez līguma ar kādu klubu.

Papildināts: Uzbrucējs Ralfs Jevdokimovs komandas sastāvā šosezon aizvadījis sešas spēles, kurās izdarīja vienu rezultatīvu piespēli un parādīja sevi, kā perspektīvu hokejistu. Ralfam šī būs debija Latvijas nacionālā izlasē, bet viņam ir pieredze spēlējot valsts U-18 un U-20 izlasēs pasaules čempionātos.

Kā, jau iepriekš informējām, Latvijas nacionālo izlasi pārbaudes turnīrā vadīs “Zemgale/LLU” galvenais treneris Artis Ābols, kurš aizvieto Bobu Hārtliju.

Papildināts: Latvijas nacionālā izlase arī šoreiz neiztiks bez “Zemgale/LLU” ekipējuma menedžera Andra Leiša, kuram jau ir pieredze strādājot Pasaules čempionātos.

Komanda uz turnīru dosies trešdien, 4. novembrī un atpakaļ būs pirmdien, 9. novembrī. Katrs komandas dalībnieks veiks divus Covid – 19 testus gan pirms treniņnometnes sākuma, gan pirms izlidošanas uz Vāciju, kā arī divas reizes pēc atgriešanās Latvijā.

Prestižākais Eiropas hokeja pārbaudes turnīrs “Deutschland Cup” šogad norisināsies ar samazinātu komandu skaitu. Covid-19 izplatības dēļ no dalības tajā atteicās Norvēģija, Slovākijas, Šveices un Krievijas izlases un tāpēc tajā startēs tikai trīs komandas – Vācijas, Vācija U-23 (DEB Top Team Beijing) un Latvijas izlases. Turnīra organizatori uzsver, ka tas ir ļoti svarīgs, jo kalpos, kā izmēģinājums visiem drošības pasākumiem 2021. gada Pasaules čempionātam un 2022. gada Olimpiskām spēlēm.

Spēles notiks bez skatītājiem, bet visas Latvijas nacionālās izlases tikšanās tiks translētas LTV7.

Latvijas izlases spēļu grafiks pārbaudes turnīrā:

  • 6. novembris 17:50 DEB Top Team Beijing – Latvija;
  • 7. novembris 16:50 Vācija – Latvija;
  • 8. novembris 15:20 Fināls (ja Latvija iekļūs finālā).
Share