JLSS

Abas JLSS U-11 komandas aizvadījušas stabilu februārī, kas abām ļāva nostiprināt savas pozīcijas LBJČH turnīra piektās vietās savās grupās un ielika pamatu turpmākām cīņām par iekļūšanu labāko triju komandu vidū.

“JLSS U11 A” 2019. gada februārī aizvadīja četras spēles, kuras izcīnīja divas uzvaras un piedzīvoja divus zaudējumus, kas ļauj komandai saglabāt piekto vietu LBJČH turnīra tabula.

Mēnesis sākās ar nepatīkamu zaudējumu pret čempionāta pastarīšiem “Brocēnu NBJSS 08” 3. februārī ar rezultātu 4:5 (1:2; 1:2; 2:1). Pretinieks izvirzījās spēles vadībā jau pirmajā trešdaļā un tikai pēdējā trešdaļā jelgavnieki rezultātu izlīdzināja. Par nelaimi pēdējās spēles minūtēs brocēnieši guva vārtus mazākumā un laupīja mūsu puišiem svarīgos punktus.

Morālo kompensāciju jaunieši no “JLSS U11 A” guva 10. februāra spēlē pret “THK/Talsu NSS”, kurā izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 8:4 (2:2; 3:0; 3:2).

“JLSS U11 A” otro uzvaru pēc kārtas izcīnīja 17. februārī, kad savās mājās ar rezultātu 5:3 (2:1; 2:1; 1:1) pieveica vienaudžus no Daugavpils “DLSS-1”.

Cīņā ar čempionāta līderiem “LSSS” savās mājās 24. februārī puišiem nācās piedzīvot nepatīkamu zaudējumu ar rezultātu 2:4 (0:2; 0:1; 2:1). ,

Līdz čempionāta beigām vēl ir atlikušas septiņas spēles un “JLSS U11 A” var droši cīnīties par iekļūšanu labāko trijniekā.

15 Brocēnu NBJSS 08 20 16

“JLSS U11 B” puiši arī nevar sūdzēties par spēļu rezultātiem četrās februāra LBJČH spēlēm, kurās piedzīvotas divas uzvaras.

Izbraukumā 3. februārī pret čempionāta līderiem “HSR 2008/09” mūsu zēni spēja noturēt neizšķirtu rezultātu līdz otrās trešdaļas sākumam un piekāpties atlikušajās divās trešdaļās – 2:5 (2:2; 0:2; 0:1).

Dramatiski notika cīņa pret tuvākiem sekotājiem “Mārupes/HS Balti” 10. februārī izbraukumā Mārupe ledus hallē, kur spēles pamatlaiks noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu, bet uzvara tika pēcspēles metienos 1:0 (0:0; 0:0; 0:0; 1:0).

Krietni svarīgāka uzvara tika izcīnīta Jelgavas ledus hallē 17. februārī, kas “JLSS U11 B” tikās ar “Valmieras HK/BSS”, kuri vēl pagājušā mēnesī ieņēma otro vietu LBJČH turnīra tabulā. Vēl otrās trešdaļas sākumā valmierieši bija vadībā ar trim gūtiem vārtiem, toties tas neapturēja “JLSS U11 B”, kuri spēja ne tikai atspēlēties, bet arī gūt uzvaru ar rezultātu 5:4 (0:2; 3:1; 2:1).

“Sausais” zaudējums 24. februārī pret vieniem no līderiem “Jūrmalas SS” ar rezultātu 0:4 (0:1; 0:1; 0:2), jebkurā gadījumā nesamazināja “JLSS U11 B” ambīcijas cīņā par vietu čempionāta labāko trijniekā.