LV izlases

Vienpadsmit “Zemgale/LLU” spēlētāji un treneris Valērijs Kuļibaba, kopā ar Latvijas klubu izlasi ir devušies uz Zviedriju, lai 18. un 19. decembrī aizvadītu divas pārbaudes spēles ar Zviedrijas trešās līgas komandām.

Gatavojoties trešajam “Crowns Baltic Challenge Cup” posmama, Latvijas klubu izlase galvenā trenera Valērija Kuļibabas vadībā ir devusies uz Zviedriju, kur aizvadīs divas pārbaudes spēles ar Zviedrijas trešās līgas komandām. 18. decembrī tiks aizvadīta spēle ar “Vasby IK” komandu, bet 19. decembrī – ar “Borlange HF”. Abas Zviedrijas komandas ir ļoti pagodinātas tikties ar Latvijas klubu izlasi un gatavojas īstiem hokeja svētkiem savu atbalstītāju priekšā.

“Zemgale/LLU” klubu izlasē pārstāvēs:

  • vārtsargs – Reinis Petkus;
  • aizsargi – Kristaps Jākobsons, Vjačeslavs Minajevs, Imants Ļeščovs, Matīss Gelažis, Krišs Grundmanis, Andrejs Kostjuks;
  • uzbrucēji – Rihards Paškausks, Lauris Rancevs, Kristaps Millers, Valentīns Feoktistovs;
  • treneris Valērijs Kuļibaba;
  • trenera palīgs Andris Leitis.

Latvijas klubu izlasi pārbaudes spēlēs pārstāvēs divi “Rīgas Dinamo” spēlētāji – Georgs Golovkovs un Oskars Batņa. Pārbaudes spēlēs nepiedalīsies “Kurbads” un “Liepāja/Optibet” spēlētāji, jo abām komandām paredzētas savstarpējās spēlēs.

Ņemot vērā, ka liela daļa “Zemgale/LLU’ un “Mogo” spēlētāju devušies uz Zviedriju, tad tika nolemts atcelt komandu savstarpējo spēli Optibet hokeja līgā 20. decembrī un tā tiks pārnesta uz vēlāku laiku 2018. gadā.

Latvijas klubu izlase šosezon piedalījusies divos “Crowns Baltic Challange Cup” posmos Tallinā un Klaipēdā. Abos turnīros mūsu komanda izcīnīja pārliecinošas uzvaras. “Crowns Baltic Challenge Cup”  trešais un noslēdzošais posms norisināsies no 16. līdz 18.februārim Latvijā.

Latvijas klubu izlases sastāvs mačiem ar Zviedrijas klubiem

Vārtsargi: Reinis Petkus (“Zemgale/LLU”), Niklāvs Rauza (HK “Rīga”).

Aizsargi: Mārtiņš Jakovļevs (“Mogo”), Kārlis Gustavs Logins (“Mogo”), Kristaps Jākobsons, Vjačeslavs Minajevs, Imants Ļeščovs, Matīss Gelažis, Krišs Grundmanis un Andrejs Kostjuks (visi “Zemgale/LLU”).

Uzbrucēji: Rustams Begovs, Juris Ziemiņš, Elvis Želubovskis, Andris Siksnis, Jānis Ozoliņš, Edgars Kurmis (visi “Mogo”), Rihards Paškausks, Lauris Rancevs, Kristaps Millers, Valentīns Feoktistovs (visi “Zemgale/LLU”), Georgs Golovkovs un Oskars Batņa (abi Rīgas “Dinamo”).

Saistītie raksti

Share