OHL/Virslīga

48 metieni, 1 mērķi un zaudējums

Otro reizi šajā sezonā HK “Zemgale/LLU” savās mājās Optibet hokeja līgas regulārā čempionāta spēlē piekāpjas HK “Prizma/IHS” ar rezultātu – 1:2 (0:0; 0:1; 1:1). Vienīgos vārtus jelgavnieku rindās guva uzbrucējs Aleksandrs Visockis.

HK “Zemgale/LLU” pārņēma kontroli par spēles gaitu no pirmās cīņas minūtēm un skatītājiem griezās galva no veidotām izspēlēm pie “Prizma/IHS” vārtsarga Ņikitas Ustimoviča (Nikita Ustinovich) sargātiem vārtiem. Jelgavnieki pirmajā trešdaļā trīs reizes spēlēja vairākumā, bet neizmantoja savas iespējas lai atklātu spēles rezultātu.

Otrās trešdaļas pirmajā minūtē mājinieki uzreiz nonāca mazākumā un “Prizma/IHS” uzbrucējam Andrejam Smirnovam bija nepieciešamas vien 17 sekundes, lai gūtu vārtus viesu labā – 0:1. “Zemgale/LLU” spēlētāji pēc zaudētiem vārtiem zaudēja pacietību un sāka bieži izaicināt pretiniekus uz asumiem, ka rezultātā spēles gaita bija saraustīta un vārtus vairāk neviens otrajā trešdaļā neguva.

Trešajā trešdaļā ledus saimnieki spēja sakoncentrēties un spēlēt disciplinēti, lai arī tas pārāk nepalīdzēja vārtu gūšanai. Tika trešdaļas vidū pēc Rustama Begova piespēles, ripu vārtos spēja ieraidīt “Zemgale/LLU” uzbrucējs Aleksandrs Visockis – 1:1. Jelgavas ledus halles tribīnes atviegloti uzgavilēja par to, ka izdevās “atsiet maisam galu vaļā”, bet prieki bija gaužām īsi. Jau pēc vienas minūtes 25 sekundēm “Prizma/IHS” uzbrucējs Niks Sandis Voiceščuks atjaunoja rīdzinieku pārsvaru – 1:2. Ko lai “Zemgale/LLU” spēlētāji nedarītu, bet atspēlēties līdz pamatlaikam viņi vairs nepaspēja.

Spēles foto un video skaties šeit.

Share